Dramat Alicji Bachledy-Curuś. "Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć"

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swojej karierze i przewartościowaniu po tym, jak została mamą. Teraz liczy się dla niej tylko syn.

Czas pandemii nie był łaskawy w szczególności dla branży artystycznej. Przekonała się o tym sama Alicja Bachleda-Curuś, która w rozmowie z portalem Plejada wyznała, że gra w filmach nieartystycznych, żeby przeżyć i zapewnić sobie komfort życia. Co więcej, pandemia koronawirusa przeszkodziła jej w dwóch dużych projektach.

ZOBACZ TAKŻE: Colin Farrell przemierza Los Angeles w towarzystwie Henry'ego Tadeusza. Syn Alicji Bachledy-Curuś to już duży chłopak!

Alicja Bachleda-Curuś musi grać w "nieartystycznych" produkcjach

Alicja Bachleda-Curuś rozwija obecnie karierę po obu stronach oceanu. W Polsce najczęściej możemy zobaczyć ją w komediach romantycznych albo kinie sensacyjnym. W Stanach natomiast najczęściej zdobywa role poważne - w kinie niezależnym i dramatach. Ostatnio jednak musiała spróbować czegoś zupełnie innego.

Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć. Wspomniałam o grze komputerowej, która nie jest artystycznie równoważna. Też takich projektów się podejmuje. By gdzieś zapewnić sobie ten komfort życia - powiedziała aktorka.

Alicja Bachleda-Curuś także podkreśliła, że nie należy do grona tych aktorek, które ubiegają się o role czy chodzą na castingi. Od momentu narodzin jej syna przewartościowała swoje życie.

Bycie z Heniem i umożliwienie mu normalnego egzystowania w Stanach, szkolnego i towarzyskiego były zawsze dla mnie ważniejsze niż kariera. Kariera nie jest dla mnie istotna i w sumie nigdy nie była - dodała aktorka.

Warto dodać, że rodzina Alicji Bachledy-Curuś nie może narzekać na finanse. Od lat zajmują się branżą nieruchomości, a ich majątek wynosi wynosi około 856 milionów złotych. Prowadzą oni hotele i budują ekskluzywne mieszkania. 

A co wy uważacie o takim podejściu?

ZOBACZ TAKŻE: Alicja Bachleda-Curuś odpoczywa na wakacjach. To pierwsza jej podróż od dawna. "Tyle piękna"

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o: