Alicja Bachleda-Curuś odpoczywa na wakacjach. To pierwsza jej podróż od dawna. "Tyle piękna"

Alicja Bachleda-Curuś wypoczywa w słonecznej Grecji. Pochwaliła się fanom wakacyjnym zdjęciem.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Alicja Bachleda-Curuś dostała rolę w polskiej produkcji. Oznacza to, że gwiazda będzie musiała przynajmniej na kilka miesięcy wrócić do rodzinnego kraju. Jednak dla niej to żaden problem, ponieważ za angaż w komedii romantycznej może dostać nawet 400 tysięcy złotych. Póki aktorka wciąż ma pokłady wolnego czasu, wykorzystuje je na zagraniczne podróże. Tym razem wybrała się do Grecji.

Alicja Bachleda-Curuś na wakacjach

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z luksusowego hotelu. Alicja odpoczywa na leżaku, a w tle widzimy ogromny basen i drzewa. Aktorka pozuje do fotografii bez makijażu oraz z wakacyjną opalenizną. Dodała do niej znaczący opis.

Niczym skradziona chwila. Kilka miesięcy temu podróż była tylko marzeniem. Tyle piękna - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Dwayne Johnson zarabia dzięki mediom społecznościowym, a rodzina Alicji Bachledy-Curuś ma więcej pieniędzy niż Colin Farrell. Na tym gwiazdy zbijają kokosy

 

I wcale nie ma się co dziwić. Gwiazda, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, miała bardzo ograniczoną możliwość podróżowania. Teraz, kiedy obostrzenia w jakiejś części zostały zniesione, korzysta jak najlepiej potrafi.

Pod udostępnionym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od fanów. Wszyscy zachwycali się urodą Alicji.

O, jest i moja miłość od pierwszego wejrzenia, czyli od roli w "Panu Tadeuszu".
Olśniewająca.
Wspaniale!
Miłego odpoczynku - pisali.

ZOBACZ TEŻ: Alicja Bachleda-Curuś w bikini pozuje na tle górskiej rzeki. Nie była jednak sama. Miała wyjątkowego towarzysza

Również chcielibyście odpoczywać w takiej scenerii?

Zobacz wideo A tak swoje wakacje spędza Maja Sablewska: