Alicja Bachleda-Curu¶ w bikini pozuje na tle górskiej rzeki. Nie była jednak sama. Miała wyj±tkowego towarzysza

Alicja Bachleda-Curu¶ opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacyjnej wycieczki. Aktorka pozuje w bikini na tle górskiej rzeki. Pod jej adresem spłynęło mnóstwo komplementów!

Alicja Bachleda-Curu¶ jest aktywna w mediach społeczno¶ciowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Pokazuje kulisy pracy na planach filmowych, a także zdradza kulisy ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu wielbiciele pozostaj± z ni± w stałym kontakcie i mog± zobaczyć, jak wygl±da jej codzienno¶ć. A dzieje się sporo! Niedawno gwiazda zrobiła sobie małe wakacje nad górsk± rzek±. 

Zobacz wideo Gwiazdy w czasie pandemii

Alicja Bachleda-Curu¶ na wakacjach

Alicja Bachleda-Curu¶ od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Pierwsze kroki na scenie stawiała jeszcze jako dziecko. Popularno¶ć przyniosła jej rola Zosi w ''Panu Tadeuszu'' w reżyserii Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu gwiazda co chwila zaskakuje nas kolejnymi projektami. Chwilowo jednak musiała zwolnić tempo, a plany zawodowe odłożyć na bok. Postanowiła więc skorzystać z pięknej pogody i wybrała się na wycieczkę do Sequoia National Park.  Nie była jednak sama - towarzyszył jej syn, a także suczka o imieniu Luna. 

Gwiazda opublikowała kilka zdjęć z z krótkiego urlopu i opatrzyła je krótkim podpisem. Trzeba przyznać, że Alicja przebywa w pięknym miejscu, a widoki zapieraj± dech w piersiach.

Plusk górskiej rzeki, czy może być lepiej? Nawet Lunie się podobało - napisała pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili zarówno urokliwe krajobrazy, jak i promienny wygl±d aktorki.

Wygl±da Pani na radosn± i szczę¶liw±. W tak pięknym miejscu to nie dziwi.
Cudowna Alicja.
Prze¶licznie wygl±dasz - czytamy w komentarzach.

W pełni zgadzamy się z komentarzami internatów. Alicja wygl±da kwitn±co. Widać, że miło¶ć jej służy.

Więcej o: