Alicja Bachleda-Curuś w bikini pozuje na tle górskiej rzeki. Nie była jednak sama. Miała wyjątkowego towarzysza

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacyjnej wycieczki. Aktorka pozuje w bikini na tle górskiej rzeki. Pod jej adresem spłynęło mnóstwo komplementów!

Alicja Bachleda-Curuś jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Pokazuje kulisy pracy na planach filmowych, a także zdradza kulisy ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. A dzieje się sporo! Niedawno gwiazda zrobiła sobie małe wakacje nad górską rzeką. 

Zobacz wideo Gwiazdy w czasie pandemii

Alicja Bachleda-Curuś na wakacjach

Alicja Bachleda-Curuś od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Pierwsze kroki na scenie stawiała jeszcze jako dziecko. Popularność przyniosła jej rola Zosi w ''Panu Tadeuszu'' w reżyserii Andrzeja Wajdy. Od tamtego czasu gwiazda co chwila zaskakuje nas kolejnymi projektami. Chwilowo jednak musiała zwolnić tempo, a plany zawodowe odłożyć na bok. Postanowiła więc skorzystać z pięknej pogody i wybrała się na wycieczkę do Sequoia National Park.  Nie była jednak sama - towarzyszył jej syn, a także suczka o imieniu Luna. 

 

Gwiazda opublikowała kilka zdjęć z z krótkiego urlopu i opatrzyła je krótkim podpisem. Trzeba przyznać, że Alicja przebywa w pięknym miejscu, a widoki zapierają dech w piersiach.

Plusk górskiej rzeki, czy może być lepiej? Nawet Lunie się podobało - napisała pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili zarówno urokliwe krajobrazy, jak i promienny wygląd aktorki.

Wygląda Pani na radosną i szczęśliwą. W tak pięknym miejscu to nie dziwi.
Cudowna Alicja.
Prześlicznie wyglądasz - czytamy w komentarzach.

W pełni zgadzamy się z komentarzami internatów. Alicja wygląda kwitnąco. Widać, że miłość jej służy.