Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem córki w jesiennej stylizacji. Są korale z jarzębiny. "Niech żyje bal"

Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem swojej córki Heleny. Zrelacjonowała przygotowania do balu w żłobku.

Olga Frycz chętnie dzieli się z internautami swoim życiem rodzinnym. Może nie opowiada o szczegółach życia prywatnego, jednak często publikuje zdjęcia z córką, czy też z byłym partnerem. W 2018 roku aktorka zaręczyła się z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem tajskiego boksu. Miesiąc po zaręczynach na świecie pojawiła się ich córka Helena. Mimo że związek pary nie przetrwał próby czasu, to ci wciąż mają dobre relacje i bez problemu dogadują się w sprawach opieki nad dzieckiem. Sama zainteresowana jest bardzo aktywna w sieci. To właśnie tam pokazała nowe zdjęcie córki, które zrobiła jej tuż przed balem w żłobku.

ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz odpisała wścibskiej internautce. Poszło o opiekę nad dzieckiem i byłego partnera

Córka Olgi Frycz w jesiennej stylizacji

Córka aktorki jest już gotowa na bal w żłobku. Aktorka pochwaliła się zdjęciem pociechy, na którym możemy zobaczyć ją w jesiennej stylizacji. Olga Frycz ubrała córkę żółty sweterek, do którego dobrała korale z jarzębiny.

Helenka w jarzębinowych koralach w pełni gotowa na wielki jesienny bal w żłobku. Jeszcze tylko pomachamy na pożegnanie sąsiadowi Tadziowi i można jechać. Niech żyje BAL - napisała pod postem.
 

Internauci nie zawiedli i w komentarzach zostawili masę komplementów. 

Helenka prześlicznie wygląda w swojej jesiennej stylówce. Cudeńko kochane.
Strojnisia z tej Heleny. Co to będzie za kilka lat?
Najsłodsza „dziewczyna” Instagrama - piszą pod zdjęciem.

Wam również przypadła do gustu ta jesienna stylizacja? 

ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz przeszła metamorfozę. Doczepiła długie blond włosy. Efekt pokazała Pamela Stefanowicz. "Obok mnie włoski robiła"

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz i Olga Frycz podzieliły się wspólnym treningiem
Więcej o: