Maffashion świętuje 33. urodziny. Pochwaliła się rozczulającym nagraniem z synem. "Najpiękniejszy prezent"

Maffashion właśnie skończyła 33 lata. Blogerka ten wyjątkowy dzień świętuje z synem, co pokazała w specjalnym nagraniu.

Maffashion jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie relacjonuje swoje życie prywatne. To właśnie tam potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka, zaledwie na trzy tygodnie przed rozwiązaniem. Dokładnie 10 września Julia urodziła syna, czym pochwaliła się w sieci dopiero kilka dni później. Teraz sama obchodzi urodziny, jednak pierwszy raz jako matka. Pochwaliła się uroczym nagraniem z synem, a także wróciła pamięcią do wielu szalonych imprez.

Maffashion świętuje urodziny z synem

Julia Kuczyńska zazwyczaj swoje urodziny obchodziła bardzo hucznie. Organizowała imprezy, na których bawiła się cała masa przyjaciół, w tym także gwiazd. Tegoroczne święto spędza zdecydowanie inaczej, bo w towarzystwie syna. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z urodzinowych imprez sprzed lat, a także jedno wyjątkowe nagranie z wtorku, na którym widzimy, jak przytula się do swojego dziecka.

22.09.2020 tb/now. Bez wątpienia najpiękniejszy prezent! - napisała Maffashion.
Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak świętowała urodziny kiedyś, a jak świętuje po narodzinach syna

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów, a także od innych gwiazd.

Wszystkiego, co najpiękniejsze - chociaż na filmiku widzę, że już to masz! Zdrowia dla Was i pełni miłość, i turbo radości z każdego dnia razem - napisała Sarsa.
Sto lat kochanie. Najpiękniej - dodała Sara Boruc.

My oczywiście również przyłączamy się do życzeń!