Za nami pokaz filmu "Tarapaty 2". Ci młodzi aktorzy mają szansę stać się wielkimi gwiazdami

We wtorek odbył się pokaz drugiej części filmu "Tarapaty". Zobaczcie, jak młode gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie.

25 września do kin trafi druga część filmu "Tarapaty". Tym razem bohaterowie wdadzą się w kolejną pasjonującą przygodę. Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji - "Plaża w Pourville" Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki - dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja.

"Tarapaty 2"

Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. "Tarapaty 2" to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza. 

W filmie Marty Karwowskiej wystąpili: Jakub Janota-Bzowski, Pola Król, Mia Goti, Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Tomasz Ziętek, Zbigniew Zamachowski, Sandra Korzeniak, Marcin Pempuś, Marta Juras, Justyna Wasilewska.

Zdjęcia z premiery zobaczycie w naszej galerii.