Osiem lat temu została pobita przez holenderskiego piłkarza, a teraz znów wyszła za mąż. Sylvie Meis miała obłędną kreację!

Sylvie Meis wyszła za mąż. Ślub byłej ukochanej znanego holenderskiego piłkarza odbył się we Florencji. Wybrankiem jej serca okazał się niemiecki artysta, Niclas Castello.

Śluby światowej sławy modelek zawsze wzbudzają sporo zainteresowania mediów. Nie inaczej było w przypadku holenderskiej gwiazdy, Sylvie Meis, która w miniony weekend po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Gwiazda powiedziała "tak" niemieckiemu artyście, Niclasowi Castello. Miała na sobie bajeczną suknię ślubną. 

POLECAMYCórka Pauliny Młynarskiej wzięła drugi ślub z partnerką. Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. "J***ć homofobię"

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Sylvie Meis ponownie wyszła za mąż. Wyglądała obłędnie!

20 września w malowniczej Florencji Sylvie Meis ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Holenderska modelka i prezenterka poślubiła niemieckiego artystę, z którym związała się w 2019 roku. Ceremonia zorganizowana została w ogrodzie pięciogwiazdkowego hotelu Villa Cora, a gwieździe do samego końca towarzyszył syn, Damien. Meis miała na sobie wyjątkową suknię ślubną z wielkim dekoltem. Zdecydowała się także na upięte do tyłu włosy

 

Modelka wrzuciła do sieci mnóstwo ślubnych zdjęć. Każde z nich zalała lawina gratulacji od fanów i znanych koleżanek. Swoje życzenia młodej parze przysłały m.in.: Rebecca Mir, Palina Rojinski czy Victoria Swarovski.

Sylvie Meis - życie prywatne

Sylvie Meis to znana osobowość telewizyjna - jest m.in. jurorką holenderskiej wersji rozrywkowego show "Mam talent". Karierę rozpoczynała jednak jako modelka, która w 2005 roku poślubiła piłkarza, Rafaela van der Vaarta. Niestety, trwające osiem lat małżeństwo zakończyło się w 2013 roku, po tym, jak w noc sylwestrową w 2012 roku sportowiec pobił żonę. Modelka spotykała się z wieloma panami, ale ostatecznie jej serce skradł niemiecki artysta, Niclas Castello. Meis na co dzień jest mamą czternastoletniego Damiena z pierwszego małżeństwa.

Więcej o: