Córka Pauliny Młynarskiej wzięła drugi ślub z partnerką. Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. "J***ć homofobię"

Alicja Nauman rok temu wzięła ślub ze swoją partnerką w Londynie. Teraz postanowiła powtórzyć uroczystość.

Alicja Nauman jest córką Pauliny Młynarskiej z pierwszego małżeństwa. To 28-letnia absolwentka etnologii i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kilka lat temu wraz z mamą napisała książkę "Kochaj i rozmawiaj", która opowiadała o rozmowach rodziców z dziećmi na temat seksualności. Rok temu mówiło się o ślubie Alicji Neuman, który wzięła z kobietą w Londynie. Jak się okazuje, teraz sama zainteresowana zdecydowała się powtórzyć uroczystość. Nie obyło się bez odniesień do obecnej sytuacji społeczności LGBT w Polsce. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Pauliny Młynarskiej zawarła rejestrowany związek partnerski z kobietą. Dziennikarka po raz pierwszy to skomentowała

Córka Pauliny Młynarskiej powtórzyła ślub

Pod koniec września 2019 roku Alicja Nauman wzięła ślub ze swoją partnerką Dominiką. Panie pobrały się w Londynie, czym pochwaliły się w mediach społecznościowych. Tym razem było podobnie, bowiem córka Pauliny Młynarskiej ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w ogrodzie, a panie pochwaliły się kilkoma zdjęciami z powtórnego ślubu, na których nie brakuje kontrowersji, a to za sprawą opisów. 

J***ć homofobię. Ślub numer dwa- czytamy na jednej z fotek.

Alicja NaumanAlicja Nauman instagram.com/alka_nauman

Nie trudno się domyślić, że Alicja nawiązała w ten sposób do agresji polityków w stosunku do mniejszości seksualnych w naszym kraju. Nam pozostaje jedynie życzyć im szczęścia i wytrwałości. 

Zobacz: Sukienki idealne na wesele!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Młynarska mocno komentuje aferę z przebraniem Anny Lewandowskiej. "Napisałabym dużo ostrzej, ale boję się pozwu"

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.