Córka Pauliny Młynarskiej zawarła rejestrowany związek partnerski z kobietą. Dziennikarka po raz pierwszy to skomentowała

Kilka dni pojawiły się doniesienia, że córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. Dziennikarka do tej pory milczała, ale w rozmowie z WP Gwiazdy udzieliła komentarza.

Alicja Nauman to 27-letnia córka Pauliny Młynarskiej z jej pierwszego małżeństwa. Jest absolwentką etnologii i antropologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2013 roku razem z mamą napisała książkę "Kochaj i rozmawiaj" dotyczącej tego, jak rodzice powinni rozmawiać z dziećmi o seksualności. Mocno angażuje się w sprawy społeczne i walczy o prawa mniejszości seksualnych.

Paulina Młynarska o związku córki

Nauman nie ukrywa, że jest osobą homoseksualną. Teraz podjęła poważną decyzję i zalegalizowała swój związek z partnerką. Pochwaliła się tym na InstaStories. Dodała jedno niepozostawiające wątpliwości zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Artystka pozuje na nim w długiej białej koronkowej sukni i przytula się do ubranej w elegancki garnitur ukochanej. Kobiety zawarły rejestrowany związek partnerski. Tę ważną chwilę uczciły w gronie najbliższych przyjaciół.

 

Jej mama nic nie wspomniała na swoich profilach w mediach społecznościowych na ten temat. Dlatego portal WP Gwiazdy skontaktował się z nią z prośbą o komentarz:

Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama! - powiedziała krótko.

Co więcej, na profilu Nauman pojawiły się także nagrania ze świadkową. Został na nim przedstawiony rytuał. Skomentowała to nawet Agata Młynarska:

Boskie!
 

Niedawno Paulina Młynarska pojawiła się na okładce magazynu "Wprost". Była oburzona podpisem:

Zobacz wideo

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.