27-latek miał proponować seks 14-latce. Radio Gdańsk: to znany muzyk disco polo

Gdańska policja zatrzymała mężczyznę, który wysyłał nagie zdjęcie i proponował stosunek seksualny 14-letniej dziewczynce. Według informacji Radia Gdańsk 27-latek to znany wokalista disco polo.

W piątkowe popołudnie do jednego z gdańskich aresztów trafił mężczyzna, który składał propozycje seksualne i wysyłał zdjęcia narządów płciowych 14-letniej dziewczynce - poinformowała Gdańska policjaWedług doniesień Radia Gdańsk zatrzymanym ma być gwiazda disco polo.

Znany muzyk miał proponować seks 14-latce

Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego i jak podaje gdańska policja, podczas przeszukiwania miejsca zamieszkania policja znalazła broń palną i marihuanę.

Mężczyzna wysyłał za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych i komunikatora zdjęcia swoich genitaliów. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli tablet, komputery, telefon, pendrivy, które zostaną przekazane do zbadania biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych. Ponadto podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki. Biegły wstępnie ocenił, że jest to broń, na którą wymagane jest pozwolenie - mówi starszy aspirant Karina Kamińska dla Radia Gdańsk.

Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Natomiast za nielegalne posiadanie broni palnej oraz amunicji - 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za składanie małoletniej poniżej 15 roku życia propozycji obcowania płciowego. Decyzją sądu 27-latek obecnie przebywa pod nadzorem policji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.