Kolorowa niczym tęcza Agata Duda wyłania się z Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza dama zaskoczyła kreacją podczas dożynek

Agata Duda i Andrzej Duda wzięli udział w niedzielnych dożynkach prezydenckich na Krakowskim Przedmieściu. Wszyscy patrzyli na długą sukienkę pierwszej damy. Tak kolorowej nie miała na sobie chyba nigdy.

Agata Duda jak każda pierwsza dama przykuwa uwagę wszystkich mediów. Najczęściej w sieci komentowane są jednak jej stylizacje, bo publicznych wypowiedzi jest niewiele. W minioną niedzielę towarzyszyła mężowi podczas uroczystych dożynek obchodzonych pod Pałacem Prezydenckim. Miała na sobie długą sukienkę w kolorowe kwiaty. Ikona stylu?

POLECAMYAgata Kornhauser-Duda zablokowała funkcję komentowania na Instagramie. Znamy powód [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Agata Duda w kolorowej sukience na dożynkach prezydenckich na Krakowskim Przedmieściu

Przez ostatnich kilka tygodni Andrzej Duda i jego żona usunęli się w cień. Małżeństwo prawdopodobnie chciało zrobić sobie przerwę od medialnego szumu wywołanego wyjątkowo długą, ale jak się okazało 12 lipca bardzo owocną kampanią prezydencką. W minioną niedzielę głowa państwa zorganizowała doroczne dożynki prezydenckie pod pałacem na Krakowskim Przedmieściu. Gości było sporo, ale wszyscy i tak patrzyli na pierwszą damę. Agata Duda miała na sobie długą letnią i wyjątkowo kolorową sukienkę. Dopasowała do niej brązowy szeroki pasek i szpilki w odcieniach ciemnego beżu. Trzeba przyznać, że prezentowała się całkiem przyzwoicie. 

Agata Duda, Andrzej DudaAgata Duda, Andrzej Duda East News

Agata Duda stawia zazwyczaj na kremowe garsonki, czerwone sukienki i beżowe płaszcze. Słynie z nieprzesadnie eleganckiego stylu. Jej kreacje zawsze są stonowane, zachowawcze i niezbyt rzucające się w oczy. Dlatego wybór tak kolorowej sukienki zaskakuje.

ZOBACZ TEŻJolanta Kwaśniewska wbija szpilę Agacie Dudzie. "Milczenie jest złotem. Może za to ta pensja?"

Więcej o: