Maffashion zaskoczona urodzinową niespodzianką. Teraz dziękuje z synem na rękach. To pierwsze takie ujęcia BJF

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, 22 września skończyła 33 lata. Z tej okazji partner instagramerki Sebastian Fabijański oraz jej przyjaciele urządzili jej urodzinową niespodziankę. Teraz celebrytka dziękuje za życzenia i pamięć.

Maffashion 22 września świętowała 33. urodziny. Z tej okazji na InstaStories blogerki pojawiły się archiwalne nagrania z poprzednich, hucznie świętowanych urodzin. W tym roku jednak urodziny Kuczyńskiej były wyjątkowe - obchodziła je w domu, opiekując się synem. Nic więc dziwnego, że pochwaliła się rozczulającym nagraniem z maluszkiem w roli głównej (więcej na ten temat TUTAJ). 

Ku zaskoczeniu blogerki impreza z okazji 33. urodzin jednak się odbyła - gwiazdę w domu odwiedzili przyjaciele, którzy w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego przybyli z niespodzianką. 

Maffashion zaskoczona urodzinowym prezentem

Na instagramowym koncie Maffashion pojawiły się nagrania jej przyjaciół. Widzimy na nich, jak zdezorientowana i zaskoczona instagramerka otwiera drzwi mieszkania i widzi w nich swoich najbliższych z balonami, kwiatami i tortem. Wszyscy chóralnie śpiewają jej też "sto lat". Całe wideo możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz wideo

Maffashion z synem

Okazuje się, że Kuczyńska dostała też mnóstwo prezentów od fanów oraz firm, z którymi współpracuje. Wzruszona, postanowiła podziękować za upominki. Nagrała więc krótki film, w którym opowiedziała o swoich wrażeniach z dnia urodzin. Uwagę skrada jednak syn Julii. Blogerka trzyma go wszak na rękach i po raz pierwszy pokazuje niemal całą twarz maluszka. Przypomnijmy, że Kuczyńska nie zdradziła jeszcze imienia chłopczyka. Póki co, znamy jego inicjały - BJF.

Zobacz wideo

Myślicie, że od tej pory Julka coraz częściej będzie chwaliła się zdjęciami i nagraniami z dzieckiem?

ZOBACZ TEŻ: Maffashion opublikowała nowe zdjęcie z synem. BJF smacznie śpi. Chłopiec dostał też tort. Ma dwa piętra!