Maffashion opublikowała nowe zdjęcie z synem. BJF smacznie śpi. Chłopiec dostał też tort. Ma dwa piętra!

W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia syna Maffashion. Blogerka zapozowała z tygodniowym maluchem. Na fotografii całuje go w czoło. Sama słodycz, podobnie jak tort, który chłopiec dostał od pracowników Kuczyńskiej.

10 września Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Blogerka i aktor powitali na świecie syna, którego nazwali imionami na "B" oraz "J". Na ten moment ich nie poznaliśmy, ale wiemy już, jak wygląda maluch. Para chętnie chwali się ujęciami pociechy. Najnowszą opublikowała Kuczyńska na swoim Facebooku. To najpiękniejszy obrazek, jaki dzisiaj zobaczycie!

ZOBACZ TEŻO trzeciej w nocy na Instagramie Maffashion pojawiło się jej nagranie z synem. Takiego wideo jej fani się nie spodziewali

Zobacz wideo

Maffashion pozuje z synem, całując go w czółko

Przez niemalże dziewięć miesięcy Maffashion milczała i nie zdradzała oficjalnie, że w wieku 33 lat zostanie mamą. Choć wszyscy spekulowali i pisali o jej ciąży, ona nie potwierdzała ani nie dementowała żadnych treści, bo chciała w spokoju i z dala od medialnego szumu przygotować się do najważniejszej roli w życiu. Dziewięć dni temu na świecie pojawił się jej wyczekany syn, a nowym ujęciem z chłopcem pochwaliła się na facebookowym koncie. Widać, że maluch jest jej oczkiem w głowie.

Jak można było się spodziewać, znajomi i obserwatorzy Julki po raz kolejny składali jej gratulacje i życzyli dużo zdrowia maluchowi. Naszą uwagę zwróciło jednak coś jeszcze. Na Instagramie blogerki pojawiły się zdjęcia tortu, jaki otrzymał maluch z okazji narodzin - jest dwupiętrowy, a podarowały go Maff jej pracownice z firmy Eppram. Blogerka zdradziła przy okazji, że jej marka zajmie się też produkcją ubrań dla dzieci.

 
Taki mi dziś dziewczyny z firmy prezent zrobiły. Dziękuję, jestem wzruszona! Co lepsze? Nie tyle sam tort, co hasło 'mini eppram' jest zapowiedzią dziecięcej linii ! Jestem z nas totalnie dumna, bo już niedługo pierwsze rzeczy trafią na sklep. To kolejny duży krok i rozwój marki. Zaczęłyśmy rozważać ubranka dla dzieci oczywiście przez moją ciążę. To wszystko się pięknie razem rymuje - napisała.

Skusicie się na jakiś ciuszek?

POLECAMYMaffashion w końcu potwierdziła, że spodziewa się dziecka! Pozuje do zdjęć w zaawansowanej ciąży