Maffashion w końcu potwierdziła, że spodziewa się dziecka! Pozuje do zdjęć w zaawansowanej ciąży

Maffashion jest w ciąży! Blogerka w końcu osobiście potwierdziła informację za pośrednictwem zdjęcia wrzuconego na Instagram.

Maffashion nie opowiadała o swojej ciąży. Choć media pisały o niej już kilka miesięcy temu, blogerka dopiero teraz postanowiła potwierdzić radosną nowinę. I to w jakim stylu! Na Instagram wrzuciła piękne, czarno-białe zdjęcie z ciążowej sesji. Komentarz jest tu zbędny, więc Julka wstawiła tylko jedną emotikonę serca. 

 

Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami 

Pierwsze plotki o ciąży Maffashion pojawiły się już w maju. Kiedy kilka tygodni później zapytaliśmy ją, czy faktycznie zostanie mamą, odpowiedziała wymijająco:

Zobacz wideo Maffashion o plotkach, że jest w ciąży

Ostatnio jednak szczęśliwą wiadomość coraz trudniej było trzymać w tajemnicy. Najpierw Julka zasugerowała, że "nie wypiera się ciąży", a potem ojciec dziecka, Sebastian Fabijański, opublikował na InstaStory dosyć jednoznacznie brzmiący wpis. Z naszych informacji wynika, że jest to już końcówka ciąży i że para spodziewa się syna. 

ZOBACZ TEŻ: Maffashion jest w ciąży. Znamy płeć [TYLKO U NAS]

Gwiazdy gratulują Maffashion

Pod postem posypały się gratulacje gwiazd i fanów:

Najpiękniejszy czas przed Wami - napisała Paulina Krupińska. 
Gratulacje - dodała Sandra Kubicka.

Serią emotikon w postaci serc zdjęcie komentowały też Joanna Koroniewska, Blanka Lipińska i Weronika Rosati. Niedługo po swojej ukochanej zdjęcia na instagramowe konto wrzucił też Fabijański, chwaląc się, że jedno z nich ustawił na tapetę telefonu.

Maffashion przez kilka lat była w związku z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachujów. W październiku minionego roku para ogłosiła rozstanie, a zaraz potem jako pierwsi informowaliśmy, że blogerka spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Sami zainteresowani potwierdzili to w grudniu, gdy pojawili się razem na rozdaniu nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Więcej o: