O trzeciej w nocy na Instagramie Maffashion pojawiło się jej nagranie z synem. Takiego wideo jej fani się nie spodziewali

Osiem dni temu Maffashion powiatała na świecie syna. Radosną nowiną pochwaliła się jednak kilka dni po cudownych narodzinach pociechy. I mimo że początkowo nie publikowała w sieci zbyt wiele treści związanych z maluchem, teraz to robi. O trzeciej w nocy nagrała, jak karmi chłopca.

Maffashion bardzo zyskała w oczach fanów tym, że nie chwaliła się ciążą przez większość czasu jej trwania. Mimo plotek i pojawiających się zdjęć paparazzi, ona publikowała takie, na których umiejętnie ukrywała krągłości. Postanowiła to jednak zmienić dwa tygodnie przed rozwiązaniem - oficjalnie pokazała brzuch. 10 września z kolei na świat przyszedł jej syn, o narodzinach którego poinformowała dopiero po sześciu dniach. W nocy z czwartku na piątek z kolei wrzuciła do sieci film, na którym karmi chłopca.

ZOBACZ TEŻMaffashion pokazała brzuch zaledwie tydzień po porodzie. "Tu nadmiar skóry, taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty?"

Maffashion opublikowała nagranie, na którym karmi syna o trzeciej w nocy

Od ośmiu dni Julia spełnia się w roli mamy. Za nią z pewnością wiele nieprzespanych nocy, a to, co działo się podczas jednej z nich zrelacjonowała na InstaStories. Wprawdzie to nic wyjątkowego, ale biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej nie była tak otwarta na tematy swojego malucha, nagranie, na którym go karmi, może zaskakiwać.

I w końcu ten filtr kiedyś pasuje. Dokładnie tak, godzina 3:11, wielka mucha uderzająca o ścianę robi akompaniament, a tu taka sytuacja. Nie śpimy! Zjedzmy jeszcze trochę — wyszeptała.
Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak karmi piersią o 3 w nocy

Musimy przyznać, że to bardzo urocze nagranie. Mamy nadzieję, że Kuczyńska będzie publikować więcej ujęć z maluchem, aniżeli tylko tego, co chłopiec dostał od firm zaprzyjaźnionych z blogerką. Tymczasem życzymy dużo zdrówka dla BJF! Macie pomysł, jak na imię na syn Maff i Fabijańskiego?

POLECAMYMaffashion ma się czym pochwalić. Na Instagramie obserwuje ją światowej sławy celebrytka. Dopiero teraz to odkryła