Maffashion pokazała brzuch zaledwie tydzień po porodzie. "Tu nadmiar skóry, taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty?"

Maffashion tydzień temu urodziła syna. Blogerka postanowiła pochwalić się obserwatorom, jak wygląda jej ciało po porodzie.

O ciąży Maffashion plotkowano od dobrych kilku miesięcy, jednak sama zainteresowana przez dłuższy czas nie komentowała pojawiających się w sieci informacji. Dopiero kilka tygodni temu pochwaliła się swoim stanem, gdy do porodu została ostatnia prosta. W środę blogerka pochwaliła się, że 10 września urodziła. Zamieściła kilka zdjęć dziecka, a teraz zdecydowała się podzielić z obserwatorami filmikiem, na którym pokazuje, jak wygląda jej ciało. 

ZOBACZ TEŻ: Maffashion po raz pierwszy szczerze o ciąży. Wytłumaczyła, dlaczego ukrywała, że spodziewa się dziecka. Zdradziła też, ile przytyła

Maffashion pokazała brzuch tydzień po porodzie

Maffashion i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami. Dumni rodzice chwalą się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Tym razem blogerka wyszła na wprost oczekiwaniom obserwatorów i zaprezentowała się w całej krasie tydzień po porodzie. Zamieściła na Instagramie filmik, na którym pokazuje się z każdej strony. 

Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry. Tak wygląda brzuszek - taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu- słyszymy w nagraniu.

Maffashion zapewnia, że nie będzie już nic więcej pokazywać. Zdecydowała się pokazać swoje ciało po porodzie, bo doskonale wie, że ludzi to bardzo interesuje. 

Nic więcej nie pokazuje, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują. Jak się wygląda po ciąży, jak szybko człowiek wraca po ciąży do siebie. Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej, więc jeszcze raz możecie sobie spojrzeć, dla mnie bez problemu- dodaje.

MaffashionMaffashion instagram.com@maffashion_official

Myślicie, że Maffashion wytrwa w swoim postanowieniu? 

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pokazała łóżeczko i wózek dla dziecka. Sprawdziliśmy ich cenę