Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego nie pozostawia złudzeń. Taka wiosna nas czeka

Krzysztof Jackowski podzielił się spostrzeżeniami dotyczącymi rozpoczynającej się wiosny. Czy w tym roku możemy cieszyć się słońcem? Jasnowidz ma pewne obawy.

Krzysztof Jackowski, czyli najbardziej znany jasnowidz w Polsce, zasłynął dzięki pomocy w poszukiwaniach zaginionych osób. Na co dzień jednak zajmuje się nie tylko poważnymi sprawami kryminalnymi. Zdarza mu się także przewidywać najbliższe działania polityczne, a nawet pogodę. Tym razem podzielił się przepowiednią na temat rozpoczętej właśnie wiosny. Nie jest jednak tak kolorowo, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Zobacz wideo Uciekał przed policją. Schował się w psiej budzie

Krzysztof Jackowski przewidział, co będzie wiosną. Sprawdza się?

Jaka czeka Polaków pogoda w wiosnę 2023 roku? Jasnowidz z Człuchowa nie ma zbyt optymistycznych wieści. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził swoją wizję. Jak zwykle pozostał jednak nieco tajemniczy.

To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna - powiedział.

Czy ta prognoza się sprawdza? Cóż, pierwsze dni kalendarzowej wiosny przywitały nas deszczem w wielu regionach. Jednak przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka. Nawet meteorolodzy nie zawsze trafią z prognozą. Mimo to jasnowidz często podejmuje się podobnych tematów. Przepowiedział także pogodę na tegoroczne lato. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Pogoda na wiosnę 2023. IMGW też przewiduje deszcze

Z najnowszych informacji Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że w najbliższym czasie można spodziewać się porywistego wiatru, deszczu i spadku temperatur w większości województw. Najcieplej ma być na południu Polski, tam termometr wskazywać ma nawet do 20 stopni. Zobacz też: Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Zdradził stawkę. "Nie dorobiłem się materialnego majątku"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.