Krzysztof Jackowski dzieli się wizją i straszy wojną. "Ten rok będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie"

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Jego wizje cieszą się dużą popularnością, choć nie zawsze się sprawdzają. Ostatnio mężczyzna podzielił się przerażającą przepowiednią. Według niego przyjdzie nam mierzyć się z wojną.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki. Przez przypadek pokazała jej twarz

Krzysztof Jackowski to popularny polski jasnowidz, który zasłynął ponad 20 lat temu. Znany jest z licznych spraw, w których pomagał w odnalezieniu zaginionych osób. Swego czasu było też głośno o jego współpracy z policją. Mężczyzna prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako 'usługi paranormalne", dzieli się też swoją wiedzą podczas kursów jasnowidzenia. Jackowski prowadzi też kanał na YouTube, gdzie na bieżąco publikuje swoje wizje.

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

Krzysztof Jackowski podzielił się przerażającą wizją. W jego ocenie czeka nas wojna

Jasnowidz regularnie organizuje transmisje live na swoim kanale w serwisie YouTube. Podczas ostatniego z takich wystąpień Jackowski stwierdził, że część Polaków ucieknie z kraju. Zastanawiał się też, dlaczego nie osiedlą się w Niemczech lub Francji. W końcu stwierdził, że w biedniejszych krajach "wszystko jest mniej wymieszane i łatwiej zapanować nad spokojem". Mężczyzna zdradził również, w którym kierunku powinni udać się Polacy.

W pewnym momencie z Polski przyjdzie nam uciekać. Przynajmniej ci, co będą mogli, będą uciekać. Wtedy pamiętaj, kieruj się w kierunku Rumunii i Bułgarii - zapowiedział Jackowski.

Jasnowidz odniósł się też do artykułu TVN24 na temat gwarancji bezpieczeństwa, których domaga się od Zachodu Rosja. Moskwa żąda wycofania sił NATO z Rumunii i Bułgarii.

Rosja chce, żeby tam była taka strefa neutralna. [...] Sprawa jest rozwojowa, a to jest żądanie. [...] Wiadomo, że jakby NATO się na to zgodziło, to nie dzieje się to w jednej chwili. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem. Ale uwaga, ja też nie rozumiałem tych dwóch państw - dlaczego Rumunia i Bułgaria? - rozmyślał jasnowidz.

Leon i Damian Antczak-van Nispen"Królowe życia". Leon i Damian wyrzuceni z programu

Mężczyzna nie ma wątpliwości, że w 2022 roku na świecie wybuchnie konflikt.

Dla mnie ten rok, nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego. Nie traktujmy tego w sposób taki, w jaki jest to nam przedstawiane w mediach - zdradził w trakcie transmisji.

Myślicie, że wizje Jackowskiego się sprawdzą?

Więcej o: