"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki? Oto wszystkie ukochane braci Zduńskich

Paweł Zduński z "M jak miłość" wkrótce ma wziąć ślub z Franką. To już czwarte małżeństwo bohatera sagi o rodzinie Mostowiaków. Pamiętacie z kim kiedyś się spotykał?

Więcej ciekawostek na temat serialu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paweł Zduński z "M jak miłość" jest synem Marii i Krzysztofa. Ma też brata bliźniaka Piotrka. Grani przez Marcina i Rafała Mroczka bohaterowie przez lata przeszli wiele różnych przemian. Myślicie, że Ross Geller z przyjaciół jest rozwodowym recydywistą? To poznajcie historię Pawła. Wiele razy wydawało się, że znalazł już tę jedyną. Żenił się trzy razy. Teraz stanie przed ołtarzem po raz czwarty. Czy Franka będzie partnerką, z którą się zestarzeje? Nie wiemy, co zgotują dla nas scenarzyści. Dlatego, zamiast spekulować, co wydarzy się w przyszłości, przypominamy dotychczasowe romantyczne perypetie braci Zduńskich.

Zobacz wideo https://cms.gazeta.pl/uom/cms/sst/editor.html?xx=28032693

"M jak miłość". Pierwsze zauroczenie Pawła Zduńskiego. Co się stało z Teresą?

W rolę Teresy, czyli starszej kobiety, w której nieszczęśliwie zakochał się Paweł Zduński, wcielała się Joanna Sydor. Mimo dużej różnicy wieku Paweł marzył, żeby założyć z Teresą rodzinę. Chciał też zaopiekować się córką wybranki z pierwszego małżeństwa - Agnieszką. Chociaż uczucie Pawła zostało odwzajemnione, ostatecznie Teresa postanowiła zakończyć romans. Zduński ciężko to przeżył - złamane serce doprowadziło go nawet do kryzysu samobójczego.

Po latach Teresa pojawiła się jeszcze na chwile w serialu, kiedy Paweł cierpiał z powodu zdrad żony Alicji (Olga Frycz). Widzowie mieli nadzieję, że teraz para będzie razem, ale skończyło się na przelotnym pocałunku.

Joanna Sydor wraca do 'M jak miłość' po 11 latach przerwy. Emisja odcinka z jej udziałem już 23 maja (wtorek) o 20:40 na antenie TVP2. Jak scenarzyści poprowadzą jej wątek? Joanna Sydor wraca do 'M jak miłość' po 11 latach przerwy. Emisja odcinka z jej udziałem już 23 maja (wtorek) o 20:40 na antenie TVP2. Jak scenarzyści poprowadzą jej wątek?  MTL Maxfilm

"M jak miłość". Paweł i Magda

Ważną kobietą dla Pawła Zduńskiego z pewnością była Magda Marszałek, w którą wcieliła się Anna Mucha. Kiedyś tych dwoje kochało się do szaleństwa, fani określali ich związek "młodzieńczą miłością". Ostatecznie to uczucie nie przetrwało, ale oboje wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Udało im się wytworzyć przyjacielskie relacje.

'M jak Miłość''M jak Miłość' Instagram.com/ mjakmilosc.official

"M jak miłość". Paweł i Sylwia

Relacja Pawła i Sylwii Okońskiej (Anna Gzyra) od początku była szalona i niejednoznaczna. Poważnie zrobiło się, kiedy kobieta zaszła w ciążę. Sylwia poroniła, a para przestała się spotykać. Pamiętacie ten wątek?

Anna GzyraAnna Gzyra KAPiF

"M jak miłość". Pierwsze małżeństwo Pawła

Pierwszą żoną Pawła została Joanna Liberadzka, grana przez Agnieszkę Więdłochę. Para poznała się na łyżwach. Uczucie zaprowadziło ich do ołtarza, ale na przeszkodzie w drodze do szczęścia stanął były partner kobiety. Wciąż coś ją z nim łączyło. Do powrotu do byłego ukochanego namawiała ją matka, ale pierwotnie nic to nie dało. Dopiero kiedy Asia zaczęła pracować w firmie ponownie zabiegającego o jej względy mężczyzny, postanowiła dać byłemu szansę. Wdała się w romans z byłym partnerem. Paweł się z nią rozwiódł.

Ona chce zwiedzać - on się wylegiwać. Ona czyta przewodniki, a on na wszystko kręci nosem. Tak wyglądać będzie podróż poślubna Pawła Zduńskiego i Joanny w 'M jak Miłość'. Młodzi, zaraz po sakramentalnym 'tak', wyjadą. Zduńscy postawią na romantyczną Karlskronę - miasto w południowej Szwecji. Będzie wiele miłosnych uniesień, ale i wiele sprzeczek. Dlaczego? Bo Paweł to typ leniuch a Joanna to aktywna dziewczyna. Ale wszystko co rozłączy romantyczna mieścina, połączy miłość. Zanim zobaczycie to w telewizji, już teraz możecie zobaczyć na Plotek.pl.Ona chce zwiedzać - on się wylegiwać. Ona czyta przewodniki, a on na wszystko kręci nosem. Tak wyglądać będzie podróż poślubna Pawła Zduńskiego i Joanny w "M jak Miłość". Młodzi, zaraz po sakramentalnym "tak", wyjadą. Zduńscy postawią na romantyczną Karlskronę - miasto w południowej Szwecji. Będzie wiele miłosnych uniesień, ale i wiele sprzeczek. Dlaczego? Bo Paweł to typ leniuch a Joanna to aktywna dziewczyna. Ale wszystko co rozłączy romantyczna mieścina, połączy miłość. Zanim zobaczycie to w telewizji, już teraz możecie zobaczyć na Plotek.pl. MTL Maxfilm

"M jak miłość". Ala, czyli druga żona Pawła

Po przelotnym romansie ze swoją szefową Izą, Paweł poznał Alę (Olga Frycz). Wybranka Pawła miała już za sobą trudne doświadczenia - pierwszy mąż zostawił ją krótko po narodzinach ich córeczki, Basi. Samodzielnie wychowywała dziecko. To właśnie córce Ali na początku zależało, żeby jej mama zaczęła spotykać się z Pawłem. Dziewczynka bardzo go polubiła.

Para wzięła ślub, jednak szczęście rodziny nie trwało długo. Ala zdradziła Pawła z kolegą z pracy. To doprowadziło do rozwodu.

Rozstanie bardzo zabolało Pawła, zmagał się z załamaniem nerwowym. Emocje topił w alkoholu. Tęsknił za Basią, którą traktował jak córkę.

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) wzięli ślub w 'M jak miłość', a suknia ślubna panny młodej była jednocześnie elegancka i efektowna.Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) wzięli ślub w "M jak miłość", a suknia ślubna panny młodej była jednocześnie elegancka i efektowna. MTL MAXfilm

"M jak miłość". Trzeci ślub Pawła

Trzecią żoną Pawła była Katia, Gruzinka, która uciekała przed przemocowym narzeczonym. W tej roli wystąpiła Joanna Jarmołowicz. Paweł chciał pomóc dziewczynie, ale liczył też na korzyści finansowe. Jej wątek został szybko zakończony.

'M jak miłość': Katia w ciąży z Łukaszem'M jak miłość': Katia w ciąży z Łukaszem MTL Maxfilm

"M jak miłość". Paweł szykuje się na ślub z Franką

Aktualną partnerką Pawła Zduńskiego jest Franka (Dominika Kachlik). Góralka ma mocny temperament i trudną przeszłość. Para planuje ślub, chcą też założyć rodzinę. Zapowiada się huczne wesele, ale czy tym razem Paweł wreszcie znajdzie szczęście w małżeństwie?

Paweł i Franka 'M jak miłość'Paweł i Franka 'M jak miłość' Facebook - M jak miłość

No dobrze, to wszystkie najważniejsze romanse Pawła. A co z Piotrkiem? We wszechświecie musi panować równowaga, dlatego drugi Zduński jest przeciwieństwem swojego brata. Od lat jest w związku z Kingą (Kasia Cichopek). Para będzie się razem bawić na kolejnym weselu bliźniaka-casanovy.

m jak miłosćm jak miłosć m jak miłosć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.