Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali! Aktorka wydała oświadczenie i zdradziła, kiedy zerwali

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to para, która poznała się na planie "M jak miłość". Niedawno do mediów dotarła informacja, że zakochani nie są już razem. Kalska odniosła się do tych doniesień.

Więcej na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mikołaj Roznerski od dłuższego czasu był związany z Adrianą Kalską. Wyglądało na to, że aktor, który do tej pory miał dość burzliwe życie uczuciowe, wreszcie zaangażował się w relację na dobre. Tymczasem fani pary twierdzą, że zakochani nie są już razem. Znaleźli nawet "dowody" w mediach społecznościowych. Teraz Kalska zdecydowała się skomentować sprawę.

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Andrzej Duda, Patryk JakiDuda brylował w mundurku, a Jaki w dresie stał pod blokiem

Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Roznerskim. Fani zorientowali się pierwsi

Jeden z portali, powołując się na własnych informatorów, podał niedawno, że Roznerski i Kalska nie są razem, chociaż w mediach społecznościowych wciąż publikują wspólne zdjęcia. Aktorzy grają parę w "M jak miłość". Mimo rozstania mieli więc dbać o utrzymanie dobrej atmosfery na planie. Hipotezę o rozstaniu pary aktorów szybko podchwycili ich fani. Zauważyli bowiem, że Kalska nie obserwuje już partnera na Instagramie. To miało być jednym z dowodów na rozpad związku z Roznerskim. Aktorzy długo milczeli, ale w końcu Kalska rozwiała wątpliwości. Na InsatStories opublikowała oświadczenie. Okazuje się, że fani mieli rację.

Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się - zaczęła. 

Później dodała:

Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nada będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie - napisała, prosząc o uszanowanie jej prywatności.

Adriana Kalska o rozstaniu z RoznerskimAdriana Kalska o rozstaniu z Roznerskim screen - InstaStories

Mikołaj Roznerski wcześniej był w związku z koleżanką z planu

Adrianna Kalska nie była pierwszą partnerką Mikołaja Roznerskiego poznaną na planie "M jak miłość". Wcześniej aktor był w związku z inną serialową partnerką - Martaą Juras. Para ma nawet syna - Antka. Chłopiec ma już dziesięć lat. Byli partnerzy są w dobrych stosunkach, chociaż rozstali się w nieprzyjemnych okolicznościach. Roznerski miał romansować z Olgą Bołądź, którą również poznał w pracy.

Więcej o: