Roznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w "M jak miłość". Gwiazd, które muszą współpracować po rozstaniu, jest więcej

Roznerski i Kalska rozstali się, ale nadal ze sobą współpracują. Nie tylko oni. Inne gwiazdy udowadniają, że po rozstaniu można razem pracować, a nawet się przyjaźnić.

Więcej na temat gwiazd i ich życia prywatnego na stronie głównej Gazeta.pl

Bywa, że gwiazdy zakochują się w swoich kolegach i koleżankach z pracy. Kiedy sielanka trwa, jest znakomicie. Gorzej kiedy dochodzi do rozstania. Okazuje się, że gwiazd, które razem pracują, mimo że kiedyś łączyła je romantyczna przeszłość, jest wiele. 

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska 

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska ('M jak miłość')Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska ('M jak miłość') Instagram/ @mroznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Para długo ukrywała przed mediami informację o rozstaniu. Fani aktorów jednak mieli przeczucie, że między tym dwojga nie dzieje się dobrze. Kalska przestała obserwować Roznerskiego na Instagramie, co miało wskazywać na kryzys w ich związku. Od plotek huczało, aż w końcu sama zainteresowana przyznała, że nie jest już z Mikołajem Roznerskim od połowy grudnia. I choć ich prywatne drogi się rozeszły, to na gruncie zawodowym będą spotykać się jeszcze długo. Byli partnerzy grają wszak małżonków w "M jak miłość". Ich bohaterowie - Iza i Marcin - są w separacji i myśleli o rozwodzie. Spotkali się już na pierwszej rozprawie rozwodowej, ale... postanowili dać sobie szansę. Nic nie wskazuje więc na to, że ich serialowy wątek zostanie zamknięty. 

Na tym jednak nie koniec. Roznerski i Kalska grają też razem w jednej ze sztuk w Teatrze 6.piętro - "Piękna Lucynda". Aktorka zapewnia, ze rozstanie nie wpłynie na ich pracę.

Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie - napisała w oświadczeniu. 

Aktor dotąd nie zabrał głosu w sprawie. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski, Wiktora GąsiewskaAdam Zdrójkowski, Wiktora Gąsiewska Kapif

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska grali razem w "Rodzince.pl". Później zakochani byli angażowani do wspólnego prowadzenia różnych imprez i programów. I tak doskonale realizowali się między innymi na planie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Para rozstała się jednak w pod koniec października 2020 roku. Aktor nie krył, że cała sytuacja mocno na niego wpłynęła. 

Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie. Teraz liczę, że odnajdę trochę spokoju i czasu dla siebie -mówił aktor w listopadzie podczas rozmowy z "Faktem". 

W grudniu byli partnerzy musieli jednak znów się spotkać. Oboje pracowali wszak przy "Sylwestrowej mocy przebojów". Choć rany były jeszcze świeże, musieli zachować profesjonalizm. Udało się. Co więcej,  po imprezie Zdrójkowski stanął w obronie byłej dziewczyny, udostępniając na InstaStories wymowny wpis

Julia Wieniawa i Antek Królikowski 

Julia Wieniawa i Antek KrólikowskiJulia Wieniawa i Antek Królikowski Instagram.com/ antek.krolikowski

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2018 roku. W styczniu 2019 aktorka oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Mówiła wówczas, że dalej przyjaźni się z aktorem. Od tego momentu minęło sporo czasu. Dziś wokalistka jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim, a Królikowski ożenił się z Joanną Opozdą. Okazuje się jednak, że drogi Wieniawy i Królikowskiego znów się połączyły - tym razem na gruncie zawodowym. Aktorzy niedawno współpracowali przy nagraniach audioserialu kryminalnego Remigiusza Mroza "Osiedle RZNiW". Zagrali też w filmie "Jak pokochałam gangstera" Macieja Kawulskiego. Film miał premierę 5 stycznia 2022 roku. 

Julia Kamińska i Piotr Jasek 

Julia Kamińska i Piotr JasekJulia Kamińska i Piotr Jasek EAST NEWS

Julia Kamińska i Piotr Jasek byli ze sobą 12 lat. Informacja o tym, że się rozstali, trafiła do mediów pod koniec grudnia 2021 roku. Mimo że aktorka wyprowadziła się z mieszkania mężczyzny, o czym donosił informator "Na Żywo", to nadal z nim współpracuje. Jasek jest wszak pomysłodawcą i scenarzystą serialu "Brzydula 2", w którym Kamińska gra główną rolę. 

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska i Piotr GąsowskiHanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski KAPIF

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska byli ze sobą 14 lat. W 1995 roku na świat przyszedł ich syn Jakub. Ich rozstanie było zaskoczeniem dla wielu. Aktorzy nie rozeszli się jednak w kłótni. Pozostali przyjaciółmi, doskonale się dogadują, wielokrotnie razem grali na deskach teatru. Aktualnie możemy zobaczyć ich w sztuce "Bożyszcze Kobiet" w Tatrze Capitol. Na tym jednak nie koniec. Byli partnerzy jeżdżą razem na wakacje. Tworzą wielką patchworkową rodzinę, do której należy także Anna Głogowska. 

My się zawsze wspieramy na co dzień - i w Warszawie i w Milanówku, gdzie tata Piotra mieszka. Wszyscy się odwiedzamy i w święta i w urodziny - przyznała aktorka w rozmowie z Pomponikiem.

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak 

Anna Świątczak i Michał WiśniewskiAnna Świątczak i Michał Wiśniewski KAPIF

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak pobrali się w 2006 roku. Drugi ślub wzięli w 2007 roku w kapliczce Little Church w Las Vegas. Doczekali się dwóch córek -  Etiennette i Vivienne, a w 2011 roku się rozwiedli. Dziś Świątczak jest wokalistką Ich Troje. 

Michał Wiśniewski Mandaryna

Mandaryna, Michał Wiśniewski ślubMandaryna, Michał Wiśniewski ślub Facebook

Michał Wiśniewski Mandaryna pobrali się w 2002 roku, a rozwiedli już w 2006. Mają dwoje dzieci Xaviera i Fabienne. Byli małżonkowie nadal się przyjaźnią, a nawet współpracują. W lipcu 2020 roku Mandaryna dołączyła do Ich Troje i została choreografem zespołu. 

Jak widać, nawet po rozwodzie czy rozstaniu można dalej żyć w przyjaźni i razem pracować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.