Gwiazdy sylwestra Polsatu unikały Wiktorii G±siewskiej? Adam Zdrójkowski zareagował na te doniesienia

Adam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewski uczestniczyli w jednej imprezie. Ponoć gwiazdy sylwestra Polsatu, po rozstaniu tej dwójki, niechętnie rozmawiały z aktork±. Co na to jej były partner?

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Choć od rozstania Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego minęło już kilka tygodni, to nadal nie przestaje mówić się o tej dwójce. Ostatnio jeden z portali poinformował, że podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu gwiazdy i celebryci niechętnie rozmawiali z aktorką. Głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Ibisz, a także Adam Zdrójkowski.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiOni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód

Adam Zdrójkowski stanął w obronie Wiktorii Gąsiewskej

Wiktoria i Adam poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl" i przez kilka lat tworzyli związek. Przez cały ten czas wielokrotnie pojawiały się doniesienia, że para przechodzi kryzys, co za każdym razem było dementowane. Aż nagle faktycznie doszło do rozstania aktorów. Od tego momentu wiele osób zaczęło zasypywać Wiktorię i Adama pytaniami o ich zakończoną relację. 

W połowie grudnia pojawiła się informacja, że zarówno G±siewska, jak i Zdrójkowski będą zaangażowani w sylwestrową imprezę organizowaną przez Polsat. Kiedy doszło do imprezy serwis Pudelek, powołując się na osobę z produkcji, poinformował, że inne gwiazdy, które pojawiły się na sylwestrze, opowiedziały się po stronie Adama i niechętnie spędzały czas w towarzystwie Wiktorii. Niedługo po publikacji artykułu głos zabrał Krzysztof Ibisz.

Odnosząc się do artykułu Pudelek.pl, chcę wam powiedzieć, że nie jest to prawdą jakoby ekipa prowadzących i produkcji Polsatu odnosiła się z jakąkolwiek niechęcią do Wiktorii Gąsiewskiej. Relacje Wiktorii i Adama są tylko ich sprawą, a nie naszą. Wszyscy szanujemy zarówno Wiktorię, jak i Adama i lubimy z nimi pracować - napisał na InstaStories.

Co ciekawe, wpis prezentera telewizyjnego udostępnił na swoim profilu także Adam Zdrójkowski. Wygląda na to, że stanął w obronie byłej partnerki.

Adam Zdrójkowski stanął w obronie Wiktorii Gąsiewskiej?Adam Zdrójkowski stanął w obronie Wiktorii Gąsiewskiej? Instagram/adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski, Wiktora GąsiewskaZdrójkowski nostalgiczny po rozstaniu. Pokazał wiersz o tragicznej miłości

Więcej o: