Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Pamiętacie, że spotykał się z Zawadzką? "Próbowałem stałości, ale nie wyszło"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem. To kolejny medialny związek aktora, który nie przetrwał próby czasu. W przeszłości był związany m.in. z Olgą Bołądź czy Marceliną Zawadzką.

Więcej o związkach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Mikołaj Roznerski od około czterech lat związany był z Adrianą Kalską. Wiele wskazywało na to, że aktor, który do tej pory miał dość burzliwe życie uczuciowe, zdołał odnaleźć drugą połówkę. Niestety, w połowie stycznia bieżącego roku Kalska wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z Roznerskim. Przypominamy poprzednie znane z mediów relacje aktora. 

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Marta Juras

Choć związek aktora z Martą Juras nie przetrwał próby czasu, to para już do końca życia pozostanie w bliskiej relacji. Wszystko za sprawą ich syna Antoniego, który przyszedł na świat w 2011 roku. Wiele wskazuje, że spotkania we trójkę to jednak nie tylko obowiązek, ale i prawdziwa przyjemność, bo Marta i Mikołaj po rozstaniu pozostali przyjaciółmi.

Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł, nie jestem ojcem weekendowym - wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem".
 

Olga Bołądź

Kolejną partnerką Roznerskiego była Olga Bołądź, która - jak donosiły plotki - miała pojawić się w życiu aktora jeszcze kiedy był związany z Martą Juras. Bołądź i Roznerski tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Niestety, ta miłość również się wypaliła, a aktor niedługo po rozstaniu stwierdził, że jeszcze nie jest gotowy na stały związek.

Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki. Próbowałem też niestałości, ale ona szybko gubi. Teraz jestem na takim etapie życie, że czekam na to, co przyniesie mi los. Na nic się nie nastawiam - powiedział w 2017 roku dla Plejady.

Olga BołądźOlga Bołądź KAPiF.pl / KAPiF.pl

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski potwierdzili swoją relację w połowie 2017 roku i szybko stali się ulubionym tematem kolorowej prasy. Związek ten nie trwał jednak długo - jeszcze jesienią tego samego roku poinformowali, że ich drogi już się rozeszły. Jak donosił wówczas "Fakt", wszystkiemu winna była praca, przez którą nie mieli dla siebie czasu. 

Mikołaj prawie nie ma czasu na życie prywatne. Biega z planu na plan i prawie nie widuje się ze swoją ukochaną. Marcelinie bardzo się to jednak nie podoba - czytaliśmy w brukowcu.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj RoznerskiMarcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Screen z Instagram.com/Marcelina Zawadzka

Alicja Bachleda-Curuś

Kiedy Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski spotkali się na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", od razu pojawiły się plotki, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. Sprowokowany w tamtym okresie przez Kubę Wojewódzkiego Roznerski odniósł się do doniesień, twierdząc, że... "związku w ogóle nie było". 

Związku z Alicją w ogóle nie było. To świetna aktorka i bardzo dobrze zagrała. Ja mam taką zasadę, że nie zdradzam. Jak przestaję kochać to odchodzę - przyznał.

Alicja Bachleda-Curuś chwali się kalifornijskim widokiemAlicja Bachleda-Curuś chwali się kalifornijskim widokiem Screen Instagram: @alicjabc

Myślicie, że uda mu się jeszcze zbudować stały związek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.