Marta Juras

Marta Juras

Marta Juras jest polską aktorką młodego pokolenia. Jest znana między innymi z roli Eryki w serialu „M jak miłość”. Była związana z Mikołajem Roznerskim, z którym ma jedno dziecko, jednak związek rozpadł się w 2013 roku. W 2016 roku aktorka ogłosiła, że ponownie jest w ciąży.

Imię i nazwisko: Marta Juras
Rok urodzenia: 1986
Zawód: aktorka telewizyjna, filmowa, dubbingowa
Facebook: facebook.com/Marta-Juras

Kariera aktorska Marty Juras

Marta Juras w 2010 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Jest znana przede wszystkim z roli Eryki Bufford, w którą wciela się w popularnym serialu obyczajowym „M jak miłość”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ma ona na swoim koncie wiele innych ról w hitach kinowych i telewizyjnych, takich jak na przykład „Listy do M.”, „Cisza”, „Mazurek”, „Czas honoru”, „Komisja morderstw”, „Po prostu przyjaźń”, „Wydech”, „Głęboka woda”, „Cisza”, „Fabryka” oraz „Przepis na życie”. Wystąpiła również w reklamie kropli do oczu marki Lacrimal. W marcu 2017 roku aktorka wystąpiła w programie „Kocham Cię, Polsko”. Znalazła się w drużynie Tomasza Kammela.

Życie prywatne Marty Juras

Marta Juras była związana przez kilka lat z Mikołajem Roznerskim, znanym między innymi z roli Marcina w „M jak miłość”. Aktorska para ma syna Antosia, który obecnie ma 7 lat. Ich związek rozpadł się w 2013 roku, a powodem była zdrada Roznerskiego. Młody aktor wdał się w romans z Olgą Bołądź, koleżanką z planu Marty Juras. Mężczyzna nie zdążył poinformować o tym Juras, ponieważ uprzedziły go tabloidy publikujące zdjęcia z romantycznego spotkania Bołądź i Roznerskiego. Ponoć para poznała się i weszła w bliższą relację w trakcie turnee ich wspólnego spektaklu po stolicy Wielkiej Brytanii. Marta Juras postanowiła ostatecznie zakończyć związek i kazała Roznerskiemu wyprowadzić się z mieszkania, w którym wspólnie żyli.
We wrześniu 2016 roku Marta Juras przyznała, że ponownie spodziewa się dziecka. Podczas ciąży aktorka nie była obecna w mediach i ogłosiła, że po narodzinach dziecka, skupi się na opiece nad nim.

marta juras

Więcej o:

marta juras

Copyright © Agora SA