Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor to polska aktorka znana z wielu ról teatralnych oraz gościnnych występów w popularnych polskich serialach. Po 10 latach przerwy Sydor wraca na plan uwielbianego przez wielu polaków serialu „M jak miłość”, w którym zagra dawną miłość Pawła Zduńskiego – Teresę.

Imię i nazwisko: Joanna Sydor
Data urodzenia: 23 stycznia 1975
Miejsce urodzenia: Białystok
Zawód: aktorka
Facebook: facebook.com/joannasydorofficial
Instagram: @joannasydor

Kariera aktorska Joanny Sydor

Joanna Sydor ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie. W 1998 roku ukończyła naukę w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Od 1998 do 2005 roku była związana z Teatrem Starym w Krakowie. Jeszcze przed zakończeniem studiów wystąpiła w teledysku do utworu „Anxiety” zespołu wykonującego muzykę gothic metal – Cemetery of Scream. Ma na swoim koncie kilka ról teatralnych, między innymi w sztukach „Bracia Karamazow” i „Pseudonim Anoda”. W jej filmografii są takie filmy i seriale jak: „Tam i z powrotem”, „M jak miłość”, „Sfora: Bez litości”, „Kto nigdy nie żył” i „Ziarno prawdy”. Gościnnie wystąpiła w wielu polskich serialach, na przykład „Na dobre i na złe”, „Kryminalni”, „Usta usta”, „Hotel 52” i „Komisarz Alex”.

Powrót Joanny Sydor na plan „M jak miłość”

Po 10 latach przerwy Joanna Sydor znów dołącza do ekipy serialu obyczajowego „M jak miłość”. Joanna pojawi się w serialu w zamian za Olgę Frycz, która już niebawem opuści obsadę. Sydor wcieli się w rolę Teresy i zajmie miejsce Ali (granej właśnie przez Olgę Frycz) u boku Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Postać Teresy pojawiła się w serialu już kiedyś – kobieta była pierwszą miłością Pawła. Wraz z powrotem Joanny Sydor na plan, pojawiły się spekulacje jakoby aktorka zaznaczyła, że nie chce grać scen, w których będzie występowała z Dominiką Ostałowską. Rzekomy konflikt tych dwóch aktorek podobno zaczął się w 2009 roku i dotyczy związku Sydor z reżyserem serialu „M jak miłość”. Producenci serialu skomentowali sprawę i świadczyli, że nie ma żadnego konfliktu, a Sydor przy podpisywaniu umowy nie stawiała dodatkowych warunków.

joanna sydor

Więcej o:

joanna sydor

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.