Joanna Sydor i Aleksandra Prykowska na wernisażu. To było przełomowe spotkanie byłych partnerek reżysera "M jak miłość"!

Kto by pomyślał, że samo życie napisze lepszy scenariusz niż Ilona Łepkowska. Fabuła "M jak miłość", przy uczuciowych rozterkach reżysera tego serialu, wypada naprawdę blado. Pamiętacie słynne rozstanie Joanny Sydor i Mariusza Malca? Mężczyzna zdążył poślubić i zostawić kolejną partnerkę. Obie kobiety spotkały się na jednym wernisażu!

Mariusz Malec został niegdyś okrzyknięty łamaczem damskich serc. Co ciekawe, większość swoich związków rozpoczął w pracy, na planie serialu "M jak miłość", którego od kilku lat jest reżyserem. To właśnie tam poznał Joannę Sydor, Dominikę Ostałowską czy Małgorzatę Pieńkowską. Mężczyzna tworzył bliższą relację również z Małgorzatą Foremniak. Miłosne podboje Malca zrodziły wiele konfliktów pomiędzy rywalizującymi o jego względy paniami. Głośno było między innymi o tym, że wcielająca się w Martę Mostowiak aktorka, bała się konfrontacji z Sydor, ponieważ to właśnie jej "odbiła" faceta. Sprawa skomplikowała się jeszcze bardziej, gdy do uczuciowej układanki dołączyła Aleksandra Prykowska. Reżyser wziął z nią ślub, ale aktualnie stara się o rozwód. Czy to właśnie moment, w którym byłe partnerki mężczyzny połączyły siły i zostały przyjaciółkami?

Zobacz wideo Plan filmowy mocno łączy aktorów. Anna Mucha udostępniła zabawne nagranie na ten temat:

Joanna Sydor i Aleksandra Prykowska na jednym wernisażu

To ogromny szok dla osób, które na bieżąco śledziły rozterki miłosne Mariusza Malca i jego wszystkich kobiet. Joanna Sydor i Aleksandra Prykowska pojawiły się na tym samym wydarzeniu - wernisażu fotografii Katarzyny Piweckiej. Taki zbieg okoliczności nikogo by nie zdziwił. Tylko, czy rzeczywiście był to jedynie przypadek? Wygląda na to, że kobiety, choć wcześniej nie pałały do siebie sympatią, postanowiły przełamać pierwsze lody i zdecydować się na rozmowę, podczas której nie zabrakło szczerych uśmiechów. 

Joanna Sydor i Aleksandra PrykowskaJoanna Sydor i Aleksandra Prykowska AKPA

Aleksandra Prykowska aktualnie dużo czasu spędza na sali rozpraw ze względu na toczącą się sprawę rozwodową z Mariuszem Malcem. Mężczyzna, podczas trwania ich związku, dbał o to, by ukochana nie miała kontaktu z jego poprzednimi partnerkami, nawet z matką jego dziecka - Joanną Sydor. Kobiety dopiero teraz zdobyły się na szczerą i poprawną relację. To było ich pierwsze oficjalne spotkanie! Czyżby połączył je fakt, że obie zostały porzuconymi "zdobyczami" popularnego reżysera? Może panie zostaną przyjaciółkami?

BWO