"M jak miłość". Serialowa Teresa wróciła na salony. Dziś ma inną fryzurę, ale dalej zachwyca urodą

Joanna Sydor dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w "M jak Miłość". Jej bohaterka nieźle namieszała w życiu Pawła Zduńskiego. Aktorka unika branżowych imprez, ale dla ostatniej filmowej premiery zrobiła wyjątek. Jak dziś wygląda?

Joanna Sydor kilkanaście lat temu zagrała w serialu "M jak Miłość". Aktorka wcieliła się w postać Teresy, samotnej matki, w której zakochał się Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Teresa była pierwszą wielką miłością Pawła, starszą wiele lat od ukochanego. Związek ostatecznie się rozpadł, a zrozpaczony mężczyzna próbował nawet popełnić samobójstwo. Po odejściu z serialu aktorka skupiła się na rolach teatralnych i rodzinie i rzadko można było oglądać ją na branżowych imprezach. Ostatnio pojawiła się na jednej z premier filmowych w stolicy.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w ostatnim wspólnym wywiadzie. 'Odżyliśmy'. Potem się rozstaliWywiad Cichopek i Hakiela. Padło pytanie o ich miłość. Wyszło niezręcznie

"M jak miłość". Serialowa Teresa wróciła na salony. Tak się prezentowała na premierze filmu

18 października Joanna Sydor przyszła na premierę filmu "Brigitte Bardot cudowna" w Warszawie. Na wydarzenie przybył tłum gwiazd, nie zabrakło oczywiście Joanny Opozdy, która w filmie wcieliła się w główną bohaterkę.

Uśmiechnięta Joanna Sydor chętnie pozowała na ściance. Tego dnia zdecydowała się na delikatną koszulę w kolorze oliwkowym i brązowe spodnie. Stylizacją kolorystycznie wpasowała się w aktualną porę roku. Całość dopełniła długimi perłowymi kolczykami z elementami złota. 

'M jak miłość'. Serialowa Teresa wróciła na salony. Tak się prezentowała na premierze filmu'M jak miłość'. Serialowa Teresa wróciła na salony. Tak się prezentowała na premierze filmu fot. KAPiF.pl

Więcej zdjęć Joanny Sydor znajdziesz w galerii na górze strony.

Aktorka podkreśliła urodę delikatnym makijażem. Zdecydowała się też na iście jesienny manicure w kolorze ciemnego brązu, który idealnie współgrał z kolorem spodni. Zdjęcie z premiery udostępniła na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna i chętnie dzieli się momentami z życia. Po fotografią posypały się komplementy. 

 

Wśród komentarzy padło kilka miłych słów od koleżanki z branży, Anny Oberc. 

Wyglądasz przepięknie Joasiu! Sztos. Petarda - napisała.

Na premierze pojawiły się też Weronika Rosati i Magdalena Różczka, które także zobaczymy na ekranie. Jakie stylizacje wybrały na wydarzenie? Sprawdźcie.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek miał dziewczynę, kiedy dostał się do eksperymentu. Justyna czuje się oszukana"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek mówi o byłej. Justyna czuje się oszukana

 

Zobacz też: Ukochany wuj króla Karola III oskarżony o pedofilię. Ofiara lorda Mountbattena poszła do sądu

Więcej o: