"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek zataił przed Justyną ważną rzecz. Czuje się oszukana

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż przed wejściem do programu zerwał z dziewczyną. Justyna obawia się, że jego intencje są nieszczere i zgłosił się do eksperymentu, aby przede wszystkim zyskać rozpoznawalność. Mężczyzna opowiedział na Instagramie o zerwaniu z byłą partnerką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest już na półmetku. Pary właśnie wróciły z podróży poślubnych i zaczynają poznawać się w realiach zwykłego życia. W jednym z ostatnich odcinków okazało się, że Przemek zataił przed Justyną ważną informację, która może zmienić losy ich małżeństwa.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek miał dziewczynę, kiedy dostał się do eksperymentu. Justyna czuje się oszukana

Przemek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zorganizował dla fanów na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jeden z obserwatorów zapytał o byłą dziewczynę Przemka, z którą mężczyzna spotykał się już po zgłoszeniu się do ślubnego show TVN. W jednym z ostatnich odcinków eksperymentu wyszło na jaw, że kiedy Przemek został zakwalifikowany do programu, był w relacji, którą zakończył tuż przed rozpoczęciem "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Nie spodziewałem się, że kogoś w tym czasie uda mi się poznać. Oboje mieliśmy takie doświadczenie, że raczej źle trafialiśmy. Na samym początku tej znajomości powiedziałem o zgłoszeniu do programu, a szansę udziału w eksperymencie szacowałem jako nikłe. Po otrzymaniu informacji od produkcji przeprowadziliśmy szczerą rozmowę i podjąłem decyzję, że chcę zaryzykować i wziąć udział w eksperymencie. Wszystko w zgodzie i zrozumieniu - wyznał.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek miał przed programem dziewczynę'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek miał przed programem dziewczynę fot. instagram.com/pan_theera

Więcej zdjęć Przemka i Justyny z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Kiedy o byłej relacji Przemka dowiedziała się w programie Justyna, straciła do niego zaufanie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęła obawiać się, czy po udziale w eksperymencie nie zostanie oszukana i zraniona przez dobranego jej w programie męża. 

To nigdy nie wiadomo. A po trzech tygodniach jakaś była zadzwoni i Przemek powie, że ją kocha. Jakby mnie okłamał, to ja nie wiem... po tygodniu rozwód po prostu - wyznała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna obawia się o intencje Przemka'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna obawia się o intencje Przemka fot. screen player.pl

Justyna wyznała, że bardzo jej zależy na Przemku i mocno zaangażowała się w relację. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedziała, że obawia się, czy intencje Przemka są szczere i czy zależy mu na stworzeniu prawdziwej relacji równie mocno jak jej.

Bo mi zależy na tym strasznie mocno! Na nim mi zależy. Ja się boję, że tak jest szybko i w ogóle. Boję się, że on nie jest w tym celu, co ja. On nagle rękę puści i powie "zrobiłem swoje, nie zrobili ze mnie diabła i wyszedłem na gwiazdę internetu". I będą prowadzić mu super Instagram i będzie zarabiał tam pieniądze. Boję się, że to nie jest tak, jak ja bym chciała, tak... z miłością - powiedziała.

Jak sądzicie, czy relacja Justyny i Przemka przetrwa eksperyment? 

 

Zobacz też: Jodie Comer otwiera ranking dziesięciu najpiękniejszych celebrytek świata. Ich twarze są bliskie ideału

Więcej o:
Copyright © Agora SA