"M jak miłość". Dramatyczny finał wieczoru kawalerskiego Pawła. Zduński zostanie pobity na dzień przed ślubem

Wspólne świętowanie wieczoru kawalerskiego Pawła zakończy się bijatyką. Grany przez Rafała Mroczka bohater "M jak miłość" będzie musiał stanąć w obronie ukochanej Franki.

Więcej o serialach przeczytasz na Gazeta.pl

Widzowie "M jak miłość" już niebawem będą świadkami wyczekiwanego ślubu Pawła i Franki. Jednak zanim do niego dojdzie, przyjaciele pary zorganizują w tym samym dniu dwie imprezy. Wieczór kawalerski i panieński przypadną w dniu spotkania polskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym, co nie jest bez znaczenia dla serialowych wydarzeń. Pan młody miał wybrać się z kolegami na mecz, natomiast panna młoda i jej przyjaciółki przeżyją atak pijanych kiboli.

"M jak miłość". Paweł Zduński pobity podczas wieczoru kawalerskiego

Wieczór kawalerski Pawła nie pójdzie zgodnie z planem. Adam, który bardzo szybko się upije, zgubi bilety na planowany mecz. Impreza przeniesie się więc do domu na Deszczowej. Natomiast Franka z koleżankami dzień przed ślubem będą świętować w bistro "Nasz Zielony Sad". Panie będą szampańsko bawić się w towarzystwie strptizera, a lokal odwiedzi niestety policja wezwana przez sąsiadów za zakłócanie ciszy nocnej.

Prawdziwe problemy zaczną się jednak dopiero wtedy, gdy przed drzwiami lokalu pojawią się kibice chcący napić się piwa po meczu. Przyjaciółki Franki nie będą chciały ich wpuścić, a mężczyźni staną się agresywni. Magda postanowi wezwać posiłki i zadzwoni do Andrzeja bawiącego się na wieczorze kawalerskim Pawła. Pod "Naszym Zielonym Sadem" zjawią się znajomi Zduńskiego oraz sam pan młody. W wyniku bójki, do której dojdzie przed lokalem, Paweł otrzyma cios w twarz i dzień przed ślubem skończy z podbitym okiem.

Odcinek 1632 "M jak miłość", w którym zobaczymy wieczór kawalerski Pawła i panieński Franki, zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022. Jak wynika ze zdjęć, które jakiś czas temu pojawiły się na InstaStories serialu, ślub odbędzie się mimo szarpaniny, a pan młody zaprezentuje się w kościele z plastrem na twarzy. Jak informuje se.pl, ceremonia i wesele mają odbyć się w Bukowinie Tatrzańskiej, skąd pochodzi panna młoda. Odcinek ze ślubem Pawła i Franki zobaczymy już w lutym 2022 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.