Krzysztof Jackowski już zna pogodę na lato 2023. Wiemy, co należy przygotować. Zaskakujące słowa

Krzysztof Jackowski zdradził obserwatorom, co przewiduje w pogodzie na tegorocznego lato. Wiemy, jakie akcesoria przygotować.

Za sprawą m.in. globalnego ocieplenia pogoda z roku na rok na całym świecie staje się nieprzewidywalna. Tegoroczna zima w Polsce przyniosła jednakowo mrozy sięgające kilkanaście stopni na minusie, jak i rekordowo wysokie - jak na tę porę roku - temperatury. Choć meteorologom trudno określić, co czeka nas w najbliższym czasie, były tokarz z Człuchowa jest niemalże pewny swoich wizji. Krzysztof Jackowski podzielił się ze słuchaczami, jaką pogodę przewiduje na lato 2023 roku.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Krzysztof Jackowski już zna pogodę na lato 2023. Wiemy, co należy przygotować

Krzysztof Jackowski ujawnił w rozmowie z "Super Expressem", że w swojej wizji tegorocznego lata widzi... deszcze. Człuchowianin, choć nie wykluczył ładnej wiosny, to lato widzi już nieco mniej słonecznie. Wygląda na to, że nie obejdzie się bez kaloszy i parasoli.

To będzie rok deszczowy ogólnie. Nie oznacza to jednak, że wiosna nie będzie ładna. (...) Lato będzie deszczowe - powiedział Jackowski.

Ile zarabia Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym jasnowidzem w Polsce. Człuchowianin słynie ze swojego zaangażowania w najtrudniejsze sprawy kryminalne. Brał udział m.in. w śledztwie dotyczącym zaginięcia Iwony Wieczorek. Matka nastolatki wyznała po latach, że z przekazanych informacji od Jackowskiego "nic się kupy nie trzymało". Mimo że niektórzy podchodzą sceptycznie do jego profesji, to znajdują się tacy, którzy są gotowi zapłacić fortunę za skorzystanie z jego osobliwych usług. O zarobkach Krzysztofa Jackowskiego pisaliśmy po tym adresem.

Zobacz też: Postawiła tarota gwiazdom. Cichopek i Kurzajewski? "Jakby budowali dom na bagnach". Ma też przestrogę dla Dody

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.