Ile zarabia jasnowidz Jackowski i wróżbita Maciej? Konsultacje droższe niż u lekarza

Zarobki w niektórych branżach mogą mocno zaskakiwać. Sprawdziliśmy, jakie kwoty za świadczenie nietypowych usług zgarniają wróżbita Maciej i jasnowidz Jackowski. Czy można dorobić się na przewidywaniu przyszłości? Poszczególne stawki są naprawdę imponujące.

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym jasnowidzem w Polsce. Swoje wizje przedstawia za pomocą filmików publikowanych w serwisie YouTube. Wizjoner chętnie angażuje się w różne sprawy, których okoliczności wydarzeń nie są proste do rozwikłania. Maciej Skrzątek to najpopularniejszy polski wróżbita, który zasłynął dzięki występom w programach o tematyce ezoterycznej, emitowanych w stacji TVN. Mimo że niektórzy podchodzą sceptycznie do profesji obu panów, to znajdują się tacy, którzy są gotowi zapłacić fortunę za skorzystanie z ich osobliwych usług.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o zarobkach Polako?w. "Ja kiedyś też nie miałam nic. Życie często nie jest fair"

Ile trzeba zapłacić jasnowidzowi Jackowskiemu, a ile wróżbicie Maciejowi?

Krzysztof Jackowski słynie ze swojego zaangażowania w najtrudniejsze sprawy kryminalne. Brał udział w wielu medialnych śledztwach, m.in. zaginięciu Iwony Wieczorek czy rzekomym uprowadzeniu małej Madzi z Sosnowca. Media rozpisują się o domniemanej fortunie wizjonera. Sam zainteresowany w jednym z wywiadów wyznał jednak, jaka jest prawda. Zapewnił, że nie zbija majątku na cudzym nieszczęściu i nie zarabia kokosów na swoim nietypowym fachu.

Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? - wyznał Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem Planeta.

Zgoła inaczej prezentuje się sytuacja u wróżbity Macieja. Prowadzi własną działalność, w ramach której oferuje usługi ezoteryczne i rozmaite rytuały. Cennik znajduje się na oficjalnej stronie słynnego specjalisty od numerologii. Ile więc trzeba zapłacić za wizytę? Stawki są imponujące. Na 15 minut konsultacji trzeba przeznaczyć 250 złotych. Niecierpliwi klienci mogą umówić się na półgodzinną konsultację, realizowaną w pierwszej kolejności, której cena wynosi znacznie więcej, bo aż 1500 złotych. Koszt spotkania z omówieniem horoskopu to 600 złotych i trwa niecałą godzinę. Za rytuały uwalniające od klątwy, uroku czy złorzeczenia wróżbita liczy sobie 650 złotych. Wizyta skupiająca się na wzmacnianiu zdrowia, uczuć czy finansów klienta jest jeszcze droższa i wynosi 850 złotych.

Skorzystalibyście z usług jasnowidza Jackowskiego, bądź wróżbity Macieja?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.