Postawiła tarota gwiazdom. Cichopek i Kurzajewski? "Jakby budowali dom na bagnach". Ma też przestrogę dla Dody

Anna Kempisty na prośbę jednego z tabloidów postawiła gwiazdom tarota. Efekty wróżb są zaskakujące.

Na początku każdego nowego roku zwykle zastanawiamy się, co przyniosą nam kolejne miesiące. Wróżka Anna Kempisty na prośbę "Faktu" postawiła w tym celu tarota polskim gwiazdom. Dowiedzieliśmy się co - według Kempisty - czeka w najbliższym czasie m.in. Joannę Opozdę, Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz Dodę.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Anna Kempisty postawiła tarota gwiazdom

Anna Kempisty, zapytana o związek "Kurzopków", nie owijała w bawełnę. Zaznaczyła, że przy tej parze wysypały się dość niefortunne karty, które pokazują rozczarowanie prezenterki. Wróżka przewiduje rozstanie pary.

Powiem szczerze, tu się wysypało bardzo dużo kiepskich kart. To tak, jakby budowali dom na bagnach. Pierścionek się pojawił, ale karty pokazują ogromne rozczarowanie Kasi. (...) W dalszej perspektywie Kasia wydaje się samotna. Czy oni zdążą wziąć ślub, zanim się rozstaną? Karty czasem robią takiego psikusa, że nie pokazują ślubu, bo będzie on tak mało istotny, gdy przyjdzie się rozstawać.

Co zaś czeka Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę, którzy niedawno się rozstali? Kempisty przewiduje, że para będzie kłócić się o majątek. Choć dojdzie do rozwodu, przed tą dwójką czeka sporo ustaleń w kwestii dalszego życia.

Mówiłam wcześniej, że oni nie będą razem, a jednak wzięli ślub. W kartach postawionych dla nich widać nie tylko konflikt między nimi, ale też spór o nieruchomość. Czy dojdzie do rozwodu? Tak, ale dopóki nie będą załatwione sprawy majątkowe, rozwód się nie dokona. I tak będą musieli się widywać, również po to, by ustalić, co z dzieckiem, a to okaże się problematyczne.

Według wróżki w życiu Opozdy pojawi się ktoś, kto z początku wyda się interesujący, a potem pokaże swoje mniej ciekawe oblicze.

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, karty na razie nic szczęśliwego nie pokazują. Ktoś się nią bardzo zainteresuje, jednak okaże się zbyt zabiegany i niezbyt stabilny finansowo.

Kempisty nie wróży przyszłości dla Dody i Dariusza Pachuta. Jak twierdzi jednak, na drodze piosenkarki pojawi się nowy mężczyzna.

Dariusz chciałby się przykleić do Dody, ale karty pokazują, że szybko straci jej zaufanie. (...) Karty pokazują wyraźnie: to nie jest facet dla niej, bo bardziej chciałby przy niej zabłysnąć, niż znaleźć miłość. Doda jednak w końcu spotka piękne uczucie. To będzie tak wielka fascynacja, że media nawet nie zdążą o tym poinformować, a już będzie ślub.

Na nową miłość może przygotować się także Martyna Wojciechowska. Wróżka ma dla podróżniczki dobrą wiadomość.

Ostatecznie jednak sprawy uczuciowe Martyny ułożą się przepięknie. Pojawi się przystojny, z wyglądu starszy od niej mężczyzna.

Czy Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka będą razem? Wróżka nie przewiduje niczego więcej niż romansu.

W przypadku związku z Anną-Marią karty też nie pokazują szałowego szczęścia. Owszem, będzie romans, ale ślubu z tego nie będzie. Co więcej, ona będzie zniesmaczona tym związkiem.

Jak myślicie - które z przepowiedni Kempisty mają szansę się spełnić?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.