Dagmara Kaźmierska ocenia gwiazdy, które "starzeją się z godnością": Chodzą jak pomarszczone jabłko z kopca [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dagmara Kaźmierska opowiedziała Plotkowi, jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej już przeszła. Lista jest długa. Zdradziła też, co sobie planuje jeszcze poprawić.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę, występując w programie "Królowe życia" na stacji TTV. Mimo że show zniknęło z anteny, Kaźmierska pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka rozbraja szczerością. Otwarcie mówi m.in. o tym, że poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. I właśnie o poprawianiu urody opowiedziała Plotkowi w rozmowie z Wiktorem Krajewskim. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska w przyszłym roku planuje lifting, a inni: Niech chodzą jak pomarszczone jabłko z kopca

Dagmara Kaźmierska chce być jak Madonna

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że lubi poprawiać urodę. Na pytanie o to, czy tak jak niektóre gwiazdy ma zamiar "starzeć się z godnością", odparowała:

Niech się starzeją tak z godnością, a kto im broni? Niech chodzą jak jabłko z kopca. Jak tak lubią, to ja nie widzę w tym żadnego problemu. Jak lubią, to niech tak chodzą - powiedziała.

Na tym nie koniec. Kiedy Krajewski wspomniał o tym, że część gwiazd ukrywa przed światem, że oddało się w ręce chirurga plastycznego, ironicznie dodała:

Mają diety wyostrzające rysy twarzy. Dobrze śpią, dużo śpią i piją wodę, nie wiem, z jakich źródeł. Też bym tak chciała, ale tak to się nie da. Trzeba użyć strzykawki i igły, żeby coś tam się zrobiło.

Przyznała, że w przyszłości planuje lifting. 

Są kobiety przepiękne, które nie korzystają z medycyny estetycznej i jest super. To są geny, dobre prowadzenie się przez całe życie. U mnie od 15 roku życia było solarium, smażonka. Więc ja wyglądam, jak wyglądam i nie płaczę z tego powodu. Niemniej będę robiła lifting. (...) Już wiszą chomiki - powiedziała wskazując na policzki. Już jest powoli tragedia. Tu już trzeba robić. I zrobię, bo chciałabym być taka ładna jak Madonna. 

Kaźmierska wyliczała też, co zdążyła sobie już poprawić.

Do tej pory kwasem hialuronowym wypełnianie bruzd, botoksy - to jest wiadomo. I wszelkie mezoterapie. Nigdy nie ingerowałam, w twarz - ani wycinanie powiek, ani nic takiego. Do tej pory nie robiłam tego, bo uznawałam, że nie jest mi to jeszcze potrzebne.
Może biust sobie podciągnę? - zastanawiała się głośno

Celebrytka przypomniała też, że jakiś czas temu przeszła liposukcję. 

Byłam spuchnięta, więc liposukcji musiałam się poddać. (...) Sama bym nie schudła.

Przypomnijmy, że zabieg był relacjonowany w programie "Królowe życia".

 

Cały wywiad z Dagmarą Kaźmierską możecie obejrzeć w wideo, załączonym na górze strony. Zobaczycie tam też, jak Kaźmierska wizualizuje swoją twarz po zabiegach. 

Damara Kaźmierska - z więzienia na medialne wydarzenia

W przeszłości Dagmara Kaźmierska została skazana na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Zanim zyskała popularność, sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.