Miss Polonia 2018. Wszystkie odsłony Mileny Sadowskiej. W której kreacji wyglądała najlepiej?

Czterdziestą w historii zwyciężczynią konkursu Miss Polonia 2018 została 19-letnia Milena Sadowska. Nowa Miss Polonia pochodzi z Babic w wojewódzkie małopolskim i jest studentką dziennikarstwa na
Uniwersytecie Papieskim w Krakowie.
Zobacz wideo

Milena Sadowska zdobyła tytuł Miss Polonia 2018. 18-latka z Babic interesuje się modą, od dziecka jej pasją była jazda konna. Tańczy też w zespole ludowym Małopolanie, a w wolnych chwilach lubi gotować.

I Wicemiss została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II Wicemiss Patrycja Woźniak z Łasku. Gala finałowa konkursu odbyła się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

MILENA SADOWSKA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Tytuły dodatkowe otrzymały: Miss Delia Cosmetics 2018 - Milena Sadowska; Miss Party.pl 2018 - Sylwia Stasińska; Miss Osobowości 2018 - Karolina Grodzka; Miss Publiczności 2018 - Sylwia Stasińska.

Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentowały się w kilku pokazach: sukniach koktajlowych PINA, kostiumach kąpielowych Gabbiano, pokazie kolekcji Brandenburg i Born 2 Be, sukniach ślubnych La Perle, sukniach Secret Angel oraz w pokazie sukni wieczorowych Andżeliki Chruścińskiej. W trakcie gali, którą poprowadzili Patrycja Kazadi i Olivier Janiak wystąpili także Sami Harb i Mateusz Grędziński.

Miss Polonia - jury 

W jury jubileuszowej edycji zasiedli m.in.: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992), Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993), Agata Biernat (Miss Polonia 2017), Yaritza Reyes (Wicemiss World 2016 z Dominikany), Tomasz Ciachorowski (aktor), Michał Mikołajczak (aktor), Stefano Terrazzino (tancerz i piosenkarz), Marcin Korcz (aktor).

materiały prasowe partnera

Więcej o:
Komentarze (16)
Miss Polonia 2018. Wszystkie odsłony Mileny Sadowskiej. W której kreacji wyglądała najlepiej?
Zaloguj się
 • elzbietttta

  Oceniono 5 razy 5

  Wydawało mi się, że w konkursach miss podstawowe kryterium przy wyborze powinna być uroda. A co lub kto zdecydował o wyborze tej pani o bardzo przeciętnej powierzchowności? Pomijam już koszmarną „polszczyznem” i jej marzenia o byciu „dziennikarkom lub prezenterkom”.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Taka sobie nic szczegulnego i uroda z nog nie zwala! Nie ma zadnych szans w konkursach miedzynarodawych.

 • Gość: Alek

  Oceniono 4 razy 4

  Co roku wybierają coraz brzydsza a ta w szczególności do konia podobna

 • Gość: Obiektywny

  Oceniono 4 razy 4

  W takim razie trzeba pogratulować wygranej tacie bo jak widać i słychać to on wygrał wybory a nie ona... sama by miała zerowe szanse. Przedewszystkim to trzeba umieć się wypowiadać A ta dziewczyna ma duuuze braki. Cóż... zawsze jest szansa że tatuś pomoże;)

 • Gość: Słysząca

  Oceniono 4 razy 4

  Dzwoniła na zgrupowaniu do taty sponsora Gminy Babice że chce sukienkę ślubną innej kandydatki i jak się okazało tata załatwił bo w niej wyszła na wyborach. Szkoda gadać.

 • Gość: As

  Oceniono 4 razy 4

  Uroda nie grzeszy..

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  ma tak wyrazistą twarz, że mnie odpycha po drugim zdjęciu... pojedzie na Miss World to będzie nie istnieć i stać na końcu, tam są naprawdę piękne i serdeczne dziewczyny, a obserwatorzy takich konkursów mają oczy...

 • Gość: Lena

  Oceniono 1 raz 1

  Ojej...... Agnieszka Hyży ?

 • Gość: ŻORŻ PONIMIRSKI

  0

  CIEKAWE JAK BARDZO GŁOŚNO JEJ BURCZY W BRZUCHU GDY MA MIESIĄCZKĘ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX