Jak dbać o włosy w natłoku codziennych obowiązków? Gwiazdy korzystają z nowych funkcji aplikacji - Ty też możesz!

Żyjesz w biegu i czasem wydaje Ci się, że brakuje Ci czasu na zrobienie czegoś dla siebie - a co dopiero dla włosów? Jesteśmy przekonane, że nie wiesz, ile tak naprawdę zajmuje prosta rutyna pielęgnacyjna. Przekonaj się, jakie to proste, i dowiedz się, jak dbać o włosy na co dzień

Ile zajmuje pielęgnacja włosów? Sprawdzamy!

Mam tyle na głowie. Szkoła/praca/opieka nad dzieckiem zabiera mi cały czas i nie mam kiedy pomyśleć o świadomej pielęgnacji włosów ani wprowadzić jej w życie.

Jeśli i Ty ciągle powtarzasz sobie tę wymówkę, a następnie wzdychasz na widok pięknych włosów w reklamie, być może uda nam się zmienić Twoje życie. A przynajmniej sposób, w jaki dbasz o swoją fryzurę. Okazuje się bowiem, że wcale nie potrzebujesz na to dużo czasu, a część zabiegów możesz wykonać w tzw. międzyczasie.

Nie wierzysz? Sprawdziłyśmy, ile zajmuje nam wykonanie standardowej rutyny pielęgnacyjnej, która – pewnie z niewielkimi modyfikacjami – powinna sprawdzić się też u Ciebie.

  • Mycie włosów metodą OMO (ok. 13 minut): 3-5 minut na pierwszą odżywkę, 2-3 minuty na umycie włosów szamponem i wykonanie masażu skóry głowy, 5 minut na drugą odżywkę i jej spłukanie.
  • Suszenie włosów (ok. 16 minut): 1 minuta na aplikację preparatu termoochronnego, 5-15 minut na wysuszenie włosów chłodnym nawiewem. Możesz też pozostawić włosy do samodzielnego wyschnięcia.
  • Zabezpieczanie końcówek włosów: 1 minuta.
  • Olejowanie włosów (ok. 11 minut + dowolny czas chodzenia z naolejowanymi włosami): aplikacja oleju 2-3 minuty, trzymanie oleju na włosach od 40 minut do nawet całej nocy, emulgowanie oleju 5 minut, umycie włosów 2-3 minuty.

Pomocna dłoń od eksperta od pięknych włosów – OnlyBio

Szukając pomocy w pielęgnacji włosów, warto zaufać ekspertowi, a za takiego uchodzi marka OnlyBio. W jej ofercie znajdziesz kosmetyki, które zadbają o włosy holistycznie – nie tylko o pasma na długości, ale też o cebulki i skórę głowy. Dzięki temu nadasz im piękny, zdrowy wygląd i zadbasz o to, by odrastały jeszcze mocniejsze i gęstsze niż teraz.

Co stoi za sukcesem marki? Sprawdzone, naturalne receptury stworzone na bazie badań i potwierdzone niezbędnymi certyfikatami, m.in. ECOCERT czy rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Chcąc oferować swoim klientkom jeszcze więcej, marka postanowiła wykorzystać moc nowoczesnych technologii. Stworzyła zatem innowacyjną aplikację ułatwiającą codzienne dbanie o włosy – OnlyBio Stories.

OnlyBio Stories – dla gwiazd, dla Ciebie i dla Twojej przyjaciółki

Aplikacja OnlyBio Stories jest darmowa. Pobierzesz ją na swój telefon ze sklepu Google Play lub App Store. Jak działa? Dzięki możliwości ułożenia indywidualnego planu pielęgnacyjnego oraz dostosowania interfejsu do własnych potrzeb sprawdzi się u każdego. I to dosłownie, bo pozytywne opinie o niej wyrażają zarówno takie użytkowniczki jak Ty, jak i gwiazdy, których życie obserwujesz na ekranie telewizora lub na Instagramie.

Choć w mediach wszystko wygląda tak pięknie, w rzeczywistości nie zawsze jest tak kolorowo. Puszenie się włosów, zapominanie o nałożeniu odżywki po umyciu czy wreszcie trudności z dopasowaniem właściwych kosmetyków – z takimi problemami zmagają się także osoby, których fryzury wyglądają tak nieskazitelnie na zdjęciach. Jedną z takich gwiazd jest Veronica Bielik – influencerka, której znakiem rozpoznawczym jest burza idealnie ułożonych blond fal.

materiał promocyjny

OnlyBio Stories pozwala jej znaleźć czas na pielęgnację włosów pomiędzy codziennymi obowiązkami, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajduje. Plan ma zawsze pod ręką w telefonie, a ulubione produkty pakuje do walizki na każdy wyjazd. OnlyBio pomogło jej zatem nie tylko w dobraniu właściwych zabiegów pielęgnacyjnych, ale też kosmetyków. Jedna aplikacja – tyle korzyści!

Czym zaskakuje nowa wersja aplikacji OnlyBio Stories?

Marka OnlyBio wzięła sobie za punkt honoru, by odpowiadać na rzeczywiste potrzeby swoich klientek. Po wypuszczeniu aplikacji na rynek wysłuchała więc uwag od użytkowniczek, które ją przetestowały, i… wprowadziła je w życie. Tak po prostu.

W ten sposób powstała nowa wersja OnlyBio Stories, która jeszcze lepiej dotrzymuje kroku osobom świadomie dbającym o włosy. Które nowości najbardziej przypadły do gustu Veronice Bielik?

  • Dzięki logowaniu przez konto Facebook lub Google nie trzeba tracić czasu na ręczne uzupełnianie formularza danymi, a proces zajmuje tylko kilka sekund.
  • Moduł Aktualności sprawia, że od razu widzisz, czy wprowadzono jakieś nowości. Wszystko jest jasne i czytelne.
  • Wskazówki nawigacyjne pomagają przy stawianiu pierwszych kroków w aplikacji, więc nie musisz samodzielnie poznawać interfejsu – od razu trafiasz tam, gdzie chcesz.
  • Nowy plan pielęgnacyjny umożliwia szybkie sprawdzenie swojej rutyny w pigułce w formie zwięzłej listy. Jeden rzut oka i już wiesz, czy dzisiaj jest dzień olejowania, czy może mycia włosów metodą OMO.
  • Za sprawą odświeżonego wyglądu planu pielęgnacyjnego możesz rozpisać swój plan dbania o włosy krok po kroku.
  • Z czasem na pewno nauczysz się, jak wykonywać kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Na początku ogromnym wsparciem będą filmiki instruktażowe, które zostały dodane do aplikacji.

Skorzystaj z rabatu -30% na wszystkie produkty do włosów marek OnlyBio po pobraniu aplikacji. Aplikacja jest dostępna w Google Play [POBIERZ] oraz App Store [POBIERZ].

Więcej o: