Garnitur Agnieszki Woźniak-Starak robi furorę w świecie mody. Znalazłam równie stylowe za ułamek ceny

Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku w modnym garniturze. To dość nieszablonowy model, który wcale nie należy do najtańszych. Jego cena może niektórych zwalić z nóg. Znalazłam równie stylowe o wiele taniej.

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia zachwycać swoim wyglądem. Tym razem zadała szyku w przepięknym garniturze, od którego wręcz nie można oderwać wzroku. Postawiła na model od polskiego projektanta Łukasza Jemioła. Zobacz sama.

Agnieszka Woźniak-Starak w zjawiskowym garniturze. Jego cena zwala z nóg

Garnitur Agnieszki Woźniak-Starak zdecydowanie nie należy do klasycznych modeli. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to bardziej casualowy niż elegancki garnitur. Wszystko przez materiał, z jakiego jest wykonany, ponieważ jest to jeans. Jednak, co ciekawe, nie ma on klasycznego niebieskiego lub czarnego koloru, a jasnoróżowy. 

Garnitur ten składa się z marynarki i spodni o zwężanym kroju. To, co najbardziej przyciąga w nim wzrok, to aplikacja w kształcie róży znajdująca się na marynarce. Niestety nie stanowi ona części marynarki, a należy zakupić ją oddzielnie. Jak wiadomo, motyw róż totalnie zdominował wiosenne trendy, więc ten dodatek, podkręca całą stylizację.

 

Tych, którym garnitur ten przypadł do gustu, muszę niestety mocno rozczarować, gdyż nie należy on do najtańszych. Za marynarkę musimy zapłacić aż 2490 zł, za spodnie 1390 zł, a cena samej róży to 499 zł. Za całą stylizację naprawdę trzeba słono zapłacić. 

Garnitur damskiGarnitur damski fot. jemiol.com

Róż to strzał w dziesiątkę na wiosnę. Garnitury w tym kolorze to totalny HIT

Jeansowy garnitur to dość ciekawa propozycja i raczej niespotykana. Ciężko znaleźć podobny model w niższej cenie. Jednak oprócz samego materiału, warto skupić się również na jego kolorze, a mianowicie jasnym odcieniu różu. Garnitur uszyty z jakiegokolwiek materiału w tym kolorze będzie strzałem w dziesiątkę na wiosnę. Piękne modele w niskich cenach oferuje m.in. Reserved i Renee. Każdy z nich idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np. na zbliżający się okres komunijny czy weselny. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Garnitur damskiGarnitur damski fot. reserved.com/renee.pl

 
Na jaką okazję sprawdzi się garnitur?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.