Ania Starmach w płaszczu, który może mieć każdy. Obłędny w okresie przejściowym, dostępny na wyciągnięcie ręki

Płaszcz Ani Starmach to prawdziwy modowy klasyk. Każdy może zdecydować się na podobny model. Zwłaszcza że wiele z nich zostało objętych promocjami. Przykładowo okazje czekają w Mohito, czy Medicine, zobacz.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ania Starmach w Walentynki przesłała życzenia wszystkim swoim obserwującym na Instagramie. Przy okazji zamieściła zdjęcie, na którym widzimy jej płaszcz. Zdecydowała się na bardzo klasyczny wariant koloru szarego. Też możesz pójść w podobnym kierunku. Zwłaszcza że lekkie, wiosenne wersje są obecnie w obniżonych cenach.

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Płaszcz Ani Starmach. Absolutny klasyk

Na co dzień Ania Starmach stanowi doskonałą inspirację w kuchni. Często zamieszcza na Instagramie zdjęcia i filmiki potraw, które przyrządziła. Jednak niekiedy można się nią wzorować także jeśli chodzi o casualowe stylizacje. Ostatnio pokazała, jaki płaszcz nosi. Po raz kolejny zdecydowała się na skromność i proste fasony. 

Jej nakrycie było w szarym kolorze, z dwurzędowym zapięciem. Z tego, co widać na fotografii, płaszcz był długi i raczej swobodny. Zbliżając się do wiosny, warto wybrać wersje nieco krótsze, bardziej pasujące do wyższych temperatur. Ania Starmach włożyła do tego też szarą, dzianinową czapkę i szalik.

 

Miała też bardzo ciekawą torebkę, a właściwie nerkę, przewieszoną przez ramię. Cała stylizacja była utrzymana w dość zimowym klimacie, ale da się nią wzorować, szukając płaszcza na wiosnę

Zobacz także: Kobiety pokochały styl Skandynawek, Kasia Sokołowska wygląda w nim bosko. Też tak możesz dzięki Zarze i Mohito

Ponadczasowe płaszcze na wiosnę. Te są przecenione

Nie miałam problemu ze znalezieniem równie klasycznych płaszczy, jak ten Ani Starmach. Mohito proponuje model beżowy w obniżonej cenie. Tutaj także pojawia się dwurzędowe zapięcie, klasyczny kołnierzyk oraz patki kieszeniowe. 

Nie sprawi ci żadnych problemów przy codziennym stylizowaniu. Możesz podobnie, jak Starmach połączyć go z modną nerką, trzewikami, swetrem i jeansami. Idealne zestawienie na co dzień. W Medicine dostępny jest szary płaszcz o skróconym fasonie.

Płaszcz z wełną na wiosnęPłaszcz z wełną na wiosnę (fot. Medicine)

Dodatkowo w jego składzie znalazła się domieszka wełny. Dzięki temu nakrycie zapewnia termoregulację, więc będzie doskonałe na zmienną pogodę. Pasuje też do mnóstwa strojów. Dobrze skomponuje się z eleganckim garniturem albo sukienką, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby narzucić go na dresy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.