Różowiutka Frytka przypomniała o sobie na salonach. Zwolniona z TVP Ida Nowakowska cała na pomarańczowo

O nich nie da się zapomnieć. Ida Nowakowska czy Maja Frykowska zaktualizowały właśnie bazy agencji fotograficznych swoimi najnowszymi zdjęciami.

Czwartkowy wieczór przyciągnął na salony tłum gwiazd. Pogoda nie dopisuje, więc w ten deszczowy dzień, gwiazdy postanowiły się rozerwać. Świetną okazją do relaksu, okazała się finałowa gala konkursu Mrs. International, który jest skierowany do kobiet sukcesu. Na czerwonym dywanie pojawiła się, m.in. Laura Łącz, Maria Niklińska, Ewa Minge czy zwolniona niedawno z TVPIda Nowakowska. Co ciekawe, wśród znanych pań można było zauważyć też dawno niewidzianą w blasku jupiterów Maję Frykowską

Zobacz wideo Jak Filip Chajzer sprawdza się w kebabach? Sprawdziliśmy

Frytka wróciła na salony. Ida Nowakowska ją przyćmiła

Ida Nowakowska nie rozpacza, że nie ma jej w telewizji i nie zaszywa się w czterech ścianach swojego warszawskiego apartamentu. Tym razem prezenterka postawiła na pomarańczowy komplet: krótką bluzkę z trójkątnym dekoltem, która odsłaniała jej brzuch i długą spódniczkę w tym samym kolorze tak jak i rękawiczki. Całość stylizacji przełamała biżuterią i srebrną torebką. Z kolei Frytka na swój powrót na salony postawiła na róż i mniej ciekawą kreację od jej koleżanki. Jak widać na zdjęciach, założyła na siebie długą suknię z bufiastymi rękawami, która nie uwydatniła jej talii i figury, a skutecznie ją przykryła. Do tego znana uczestniczka "Big Brothera" zdecydowała się skorzystać z wiśniowej torebki. 

Frytka wróciła na salony.Frytka wróciła na salony. Fot. Kapif.pl

Ida Nowakowska zdradziła kulisy pracy w TVP

Niedawno Ida Nowakowska rozliczyła się z mitem, że była w TVP pupilką Jacka Kurskiego. Prezenterka w jednej z ostatnich rozmów podkreśliła, że dołączyła do publicznego nadawcy, nie znając wcześniej ówczesnego prezesa. Stało się to po zakończeniu pracy w "You Can Dance" dla TVN. - Po tej produkcji, będąc ponownie w USA, otrzymałam zaproszenie na casting do programu "Bake off Junior" w TVP. Wygrałam ten casting, a program prowadziłam z Marceliną Zawadzką (...). Ani Jacek Kurski, ani jego żona nie znali mnie wtedy - wyznała Nowakowska w wywiadzie dla Wprost.pl. Podczas tej rozmowy została zapytana, czy czuła się "pupilką Kurskiego". - To stwierdzenie w podtekście podważa mój profesjonalizm i jest złośliwe w stosunku do obu stron, zarówno do mnie jak i państwa Kurskich. Z panem Jackiem Kurskim przez cztery lata rozmawiałam trzy razy. A czy byłam pupilką państwa Kurskich? Nie wiem, myślę, że warto zapytać o to bezpośrednio ich, ale myślę, że im przede wszystkim zależało na tym, aby programy (...) były robione z rozmachem, nowocześnie i na światowym poziomie - podkreśliła. Więcej zdjęć gwiazd z nowej imprezy znajdziesz w galerii na górze strony.

Ida Nowakowska na imprezie.Ida Nowakowska na imprezie. Fot. Kapif.pl

Pamiętasz Maję Frykowską?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.