Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Jego syn wyjawił, czy mają kontakt

Syn Grzegorza Markowskiego przerwał milczenie. Wypowiedział się na temat sprawy, o której media rozpisywały się od dawna.

Grzegorz Markowski zyskał ogromną popularność, występując w zespole "Perfect". Wokalista jest znany dzięki kultowym hitom, jak "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Niepokonani" i wielu innym. Jego córką jest artystka Patrycja Markowska. Nierzadko fani mogli podziwiać ich razem na scenie. Widać, że mają bliską relację. Niewiele osób jednak wie, że rodzina Markowskiego przez wiele lat strzegła pewnego sekretu. Jakiś czas temu wokalista postanowił wypowiedzieć się na ten temat. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat

Grzegorz Markowski w młodym wieku zauroczył się koleżanką. Choć byli bardzo młodzi, niedługo potem na świat przyszedł ich syn. "Miałem zaledwie 15 lat, a ona 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie" - wyznał wówczas artysta. 

Informacja wyszła na jaw w 2006 roku. W tamtym czasie była szeroko komentowana. Rodzinny skandal nie uszedł uwadze mediów. Sam Markowski kilka razy wypowiedział się o sprawie. Nie próbował zaprzeczać. "Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal [...] Nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej" - wyznał w rozmowie z "Twoje Imperium".

 

Grzegorz Markowski mimo młodego wieku, wziął na siebie odpowiedzialność. Płacił alimenty na syna, aż do momentu gdy Piotr skończył 23 lata. Niestety, nigdy nie miał z nim dobrego kontaktu. Sama matka również nie nalegała, aby Markowski utrzymywał bliskie relacje z synem.

Po wielu latach Piotr w końcu zabrał głos w sprawie. W rozmowie z "Faktem" przyznał, że Markowski nie uczestniczy w jego życiu. "Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami" - stwierdził. Udało się ustalić, że obecnie Piotr ma 54 lata, prowadzi agencję ubezpieczeniową i sam doczekał się dwóch córek.

Patrycja Markowska niechętnie wypowiada się na temat brata

Patrycja Markowska od zawsze miała dobry kontakt z ojcem. Grzegorz towarzyszył jej w najważniejszych chwilach w życiu. Ich wyjątkową relację można było szczególnie zauważyć podczas wspólnych występów na scenie. Piosenkarka również nie utrzymuje kontaktu z przyrodnim bratem. Nigdy nie wypowiadała się na temat rodzinnej afery. Za każdym razem gdy reporterzy pytali ją o Piotra, szybko kończyła temat. "Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam" - powiedziała krótko i na temat w rozmowie z "Faktem". ZOBACZ TEŻ: Młodszy brat polskiego rockmana jest... biskupem. Grzegorz Markowski inspirował się jego historią, gdy pisał "Nie płacz Ewka"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.