Patrycja Markowska pokazała rodzinne zdjęcie. Głos ma po ojcu, ale uśmiech? Cała mama

Patrycja Markowska pokazała, jak spędza świąteczny czas w rodzinnym gronie. Wiadomo, po kim oddziedziczyła urodę. Jej mama jest piękną kobietą.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Wielkanoc to dla wielu czas rodzinnych spotkań. Niektórzy wypoczywają w domach, inni ładują baterie poza granicami Polski. W tym roku na tę drugą opcję zdecydowała się Patrycja Markowska. Gwiazda postanowiła spędzić święta w bardziej egzotycznym miejscu. W podróż zabrała rodziców.

Zobacz wideo #ZOSTAJEMYWDOMU - Patrycja Markowska

Patrycja Markowska nie spędza Wielkanocy w Polsce. Zabrała ze sobą rodziców

Nie wiemy, gdzie dokładnie przebywa rodzina Markowskich, ale po fotografiach wnosimy, że jest to ciepły, nadmorski kurort. Piosenkarka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie mamy i taty. Pani Krystyna zachwyca dobrą energią i szerokim uśmiechem. Już wiemy, po kim Patrycja odziedziczyła urodę!

Kilka wyrwanych chwil szczęścia na słońcu z moimi rodzicami. To bezcenne. Pięknego czasu, bliskości i refleksji dla was kochani! Świętujmy! - czytamy w opisie zdjęcia.
 

Patrycja Markowska pozuje z rodziną. Fani? Zachwyceni! "Uwielbiam was!"

Zachwyceni rodziną są obserwatorzy instagramowego profilu Markowskiej. W komentarzach znajdziemy gorące pozdrowienia dla bliskich piosenkarki. Nie zabrakło również świątecznych życzeń.

Pięknie wyglądacie, samych radosnych chwil, pozdrawiam.
Uwielbiam was... Wspaniali jesteście, wielkie talenty. Alleluja!
Dużo radości dla was. Wyglądacie świetnie - czytamy pod zdjęciem.

Patrycja Markowska nie jest jedyną gwiazdą, która Wielkanoc spędza poza granicami kraju. Walizki spakowała również rodzina Pazurów. Śmigusa-dyngusa na Malediwach obchodzi za to Katarzyna Cichopek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.