Cezary i Edyta Pazurowie spakowali się i na Wielkanoc wyjechali z Polski. Nie tylko oni. Te gwiazdy spędzą święta za granicą

Niektóre polskie gwiazdy Wielkanoc spędzą poza granicami kraju. Blanka Lipińska chce w ten sposób pomóc mamie, a Edyta Pazura po prostu stęskniła się za słońcem. Dla innych świąteczny wyjazd to już tradycja.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W Wielkanoc próbujemy przynajmniej na chwilę odetchnąć od natłoku codziennych problemów i obowiązków. Wielu z nas odskoczni szuka w świątecznych przygotowaniach. Polskie gwiazdy nie są tutaj wyjątkiem i chętnie chwalą się zrobionymi wraz z dziećmi dekoracjami i przygotowanym menu. Jednak nie wszyscy polscy celebryci spędzą ten wyjątkowy czas tradycyjnie w domu. Niektórzy Wielkanoc będą obchodzić za granicą.

Zobacz wideo Doda ubrała wielkanocną choinkę

Donald Tusk pokazał urocze zdjęcie z wnuczkami. Fani: Taki dziadek to skarbDonald Tusk pokazał urocze zdjęcie z wnuczkami. Fani: Taki dziadek to skarb

Gwiazdy, które spędzą Wielkanoc za granicą

Dwa lata temu święta były bardzo bolesne dla Blanki Lipińskiej. Pisarka spędziła je u boku ówczesnego partnera Barona. Chociaż miała przy sobie bliską osobę, to jednak bardzo brakowało jej rodziców. Gwiazda jest przyzwyczajona, że to właśnie z nimi spędza Wielkanoc. W tym roku zabiera mamę i tatę w podróż. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że ma dość tego, jak jej mama męczy się świątecznymi przygotowaniami. Dlatego, aby dać jej odpocząć, zaplanowała wspólny wyjazd do Barcelony.

Moja mama musi się tak urobić, że jak przychodzi Wielkanoc, to ma takie ciśnienie, że za chwilę padnie na zawał. Powiedziałam: nie ma bata, jedziecie ze mną do Barcelony. Żeby moja mama sobie pochodziła, pozwiedzała, a nie, żeby stała przy garach.

Na świąteczny wyjazd za granicę zdecydowała się również Kasia Cichopek. Spieszymy z wyjaśnieniami, podróż aktorki nie jest związana z jej rozstaniem z Marcinem Hakielem. Gwiazda od czasów studenckich w Wielkanoc zwiedza świat. Opowiedziała o tej tradycji w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Ja mam taką małą tradycję, że zawsze w Święta Wielkanocne wyjeżdżam. Rozpoczęłam tę tradycję, będąc na studiach i dalej mam zamiar ją pielęgnować, pokazując tym samym moim dzieciom świat.

Również Cezary i Edyta Pazura spędzą Wielkanoc poza Polską. Para już wyjechała z kraju i cieszy się słońcem w popularnym ostatnio Zanzibarze. Z ich mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, że wraz z dziećmi wypoczywają w luksusowym ośrodku, który jest położony nad samym oceanem. 

 

Co ciekawe na odwrotny kierunek zdecydowała się Kinga Rusin, która po ponadrocznym pobycie za granicą wróciła do Polski. Dziennikarka na Instagramie opowiedziała o swoim spotkaniu z ambasadorem Ukrainy w Polsce, Andrijem Deszczycią. W poście wytłumaczyła, że jest obecnie w kraju ze względu na przywiązanie do tradycyjnie spędzanej Wielkanocy.

Wróciliśmy na święta, żeby ten czas tradycyjnie spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Kiedyś przed Wielkanocą spotykaliśmy się na beztroskie zajączki, dziś robimy to, żeby łączyć siły w dobrej sprawie. Czasy są smutne i straszne, ale zło nas nie pokona. Razem damy radę.
 

Jesteśmy zdania, że nie ma znaczenia, czy spędzamy Wielkanoc w Polsce, czy za granicą. Najważniejsze jest to, by każdy je spędzał tak, jak chce. 

Brooklyn Beckham i Nicola PeltzBrooklyn Beckham i Nicola Peltz pokazali zdjęcia ze ślubu

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: