Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na oficjalnych zdjęciach ze ślubu. Suknia panny młodej jak z bajki. Co za tren!

To jeden z najgłośniejszych - a z pewnością najdroższych - ślubów tego roku. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sakramentalne "tak" w wartej 103 mln dolarów posiadłości ojca panny młodej.

Więcej o ślubach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów oficjalnie jest już mężem Nicoli Peltz, córki biznesmena i dziedziczki ogromnej fortuny. Para wzięła ślub 9 kwietnia, a na weselu bawili się m.in. Eva Longoria. Madonna, Elton John, a także dwie przyjaciółki matki pana młodego z czasów Spice Girls - Mel B i Mel C. Szczegóły ceremonii przez długi czas starano się zachować w tajemnicy, ale niedługo po ślubie zdjęciami zrobionymi przez fotografa "Vogue" pochwalili świeżo upieczeni małżonkowie.

Zobacz wideo Tak Beckhamowie spędzają sylwestra

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na zdjęciach ze ślubu

Na ten wyjątkowy dzień Brooklyn Beckham założył czarny, szyty na miarę frak od Diora ze srebrnym łańcuszkiem i ozdobnymi guzikami. Strój dopełniała biała koszula oraz muszka i poszetka w tym samym kolorze. Ten sam projektant przygotował także smokingi, w których na ślubie pojawili się bracia i ojciec pana młodego.

Jak informuje "Vogue", Nicola Peltz szczegóły sukni ślubnej Valentino zaczęła omawiać już rok przed wyjątkowym wydarzeniem. Za projekt kreacji odpowiedzialny był sam Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny marki, którego pracę Peltz podziwia od lat. Panna młoda ubrana była w białą suknię z tafty na szerokich ramiączkach, zwężoną w talii i lekko rozkloszowaną u dołu. Nicola Peltz zachwyciła się prostotą kreacji, dlatego zrezygnowała z haftów, które początkowo miały ją zdobić. Zamiast nich zdecydowała się na koronkowe rękawiczki i długi welon, również wykończony francuską koronką.

Wisienką na torcie jej ślubnej kreacji był natomiast prawdziwie spektakularny, gigantyczny tren. Makijaż Peltz wykonała makijażystka Chanel Kate Lee, a fryzurę, nawiązującą do stylizacji modelek z lat 90., ułożył fryzjer gwiazd Adir Abergel.

 
 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.