Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham jest brytyjskim modelem oraz początkującym fotografem. Niedawno wydał swój pierwszy album ze zdjęciami, który można było kupić również w wersji z autografem. Był związany z Chloe Grace Moretz, z którą ponownie jest ostatnio widywany. Był wiązany również z Sofią Richie.

Imię i nazwisko: Brooklyn Beckham
Data urodzenia: 4 marca 1999
Miejsce urodzenia: Westminster, Wielka Brytania
Zawód: model
Facebook: facebook.com/Brooklyn-Beckham
Instagram: @brooklynbeckham
Twitter: @brooklynbeckham

Kim jest Brooklyn Beckham?

Brooklyn Beckham jest synem sławnego piłkarza Davida Beckhama oraz aktorki i piosenkarki Victorii Beckham. Jak przystało na syna sławnych i bogatych rodziców, Brooklyn od najmłodszych lat pojawia się w mediach i swoją osobą wywołuje niemałe kontrowersje. Mimo młodego wieku, Brooklyn wydał już własną książkę „What I see”. Książka pojawiła się na rynku 4 maja 2017 roku, jednak już wcześniej możliwe było zamawianie egzemplarzy z autografem autora. Książka powstała z największej pasji młodego Beckhama – fotografii i jest to właśnie album ze zdjęciami. Album zawiera ponad 300 zdjęć wykonanych przez młodego artystę. Pomysł na wydanie albumu pojawił się na wakacjach, a dokładniej podczas kursu fotografii, na którym Brooklyn był w Nowym Jorku.
Dotychczas Beckham skupiał się również na karierze modela, między innymi brał udział w kampanii reklamowej znanej marki perfum Burberry Brit. Współpracował również z polską marką modową Reserved oraz Pull & Bear.

Związki Brooklyna Beckhama

Na początku 2017 roku w mediach pojawiły się pogłoski, że Brookyln Beckham spotyka się z Sofią Richie. Niedawno pojawiły się informacje, że Brooklyn ponownie jest widywany ze swoją byłą dziewczyną – Chloe Grace Moretz. Para była widziana razem na kręglach, a poza tym na kontach na Instagramie obojga pojawiły się wymowne zdjęcia świadczące, że znów mogą być razem. Oficjalnie żadne z nich nie potwierdziło plotek. Po raz pierwszy Chloe i Brooklyn spotykali się w zeszłym roku, a powód rozstania nie był właściwie znany.

brooklyn beckham

Więcej o:

brooklyn beckham