Donald Tusk pokazał, w jaki sposób "naładowuje akumulatory". Pomagają mu w tym wnuki. "Taki dziadek to skarb"

Mimo napiętego grafiku, Donald Tusk w życiu kieruje się pewnymi priorytetami. Polityk nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza, a szczególnie czas spędzony z wnukami.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Donald Tusk jest aktywny w mediach społecznościowych - i to nie tylko na Twitterze, gdzie najczęściej porusza tematy związane z polityką. Były premier Polski prowadzi również konto na Instagramie, które obserwuje ponad 200 tys. internautów. Pozwala sobie tam na publikowanie bardziej prywatnych treści. Nie jest tajemnicą, że polityk wyjątkowo ceni sobie czas spędzony z wnukami. Tym razem postanowił pokazać, jak wyglądał ich wolny dzień. Urocze kadry rozczuliły fanów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Andrzej Duda brylował w mundurku, a Patryk Jaki w dresie stał pod blokiem. Hipisi, harcerze i dresiarze podbili polską politykę

Zobacz wideo Tusk: Polacy wzięli na swoje barki wielki wysiłek pomocy. Teraz potrzebne są pieniądze

Donald Tusk pokazał urocze zdjęcie z wnuczkami. Fani: Taki dziadek to skarb

Donald Tusk w poniedziałek opublikował nowe zdjęcie na Instagramie. Polityk postanowił przybliżyć obserwatorom, jak wyglądał jego weekend. Tusk odwiedził córkę i nie omieszkał pochwalić się uroczym kadrem z wnuczkami. Podobnie jak jego córka, polityk nie zdecydował się na to, by pokazać twarze dziewczynek. 

Na jednym zdjęciu Donald Tusk leży na podłodze razem ze starszą córką Kasi Tusk, Lilianą, a także psem Portosem. Kolejny kadr pokazuje polityka, który trzyma na kolanach najmłodszą wnuczkę. Jej imię do tej pory jest tajemnicą. 

Wnuczki wyściskane, dinozaur nadmuchany, Portos wygłaskany, kolorowanki pokolorowane - czyli akumulatory przez weekend naładowane. Można ruszać do boju - napisał polityk.
 

Urocze kadry polityka rozczuliły fanów, o czym dali znać w komentarzach: 

Taki dziadek to skarb. Na medal.
Wspaniale.
Cudowne zdjęcie. Czas z rodziną jest najważniejszy - czytamy.

Były premier łącznie ma pięcioro wnucząt. Trzech chłopców zawdzięcza synowi Michałowi i jego żonie Annie. Kasia Tusk jest natomiast matką dwóch dziewczynek, które wychowuje wraz z mężem Stanisławem Cudnym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.