Patrycja Markowska z ojcem przy stole. Muzyk dwa lata temu zakończył karierę i nieco zniknął z mediów

Patrycja Markowska z okazji świąt wielkanocnych pochwaliła się zdjęciem przy rodzinnym stole. Nie zabrakło fotografii z ojcem, Grzegorzem Markowskim. Muzyk w ostatnim czasie usunął się z mediów ze względu na pogarszający się stan zdrowia.

Grzegorz Markowski przez lata był wokalistą legendarnej grupy Perfect. W 2021 roku członkowie zespołu zdecydowali o rozwiązaniu bandu, ale rockman od tego czasu pojawiał się na scenie wielokrotnie, często w towarzystwie ukochanej córki. Od jakiegoś czasu media donoszą o ciągle pogarszającym się stanie zdrowia Markowskiego. Muzyk musiał zrezygnować z licznych występów na scenie. Teraz jego córka, Patrycja Markowska, przy okazji świąt pokazała, jak obecnie trzyma się jej ojciec.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska pokazała ojca przy świątecznym stole

Grzegorz Markowski w tym roku skończy 70 lat. Ostatnio dużo mówi się nie o jego muzyce, a o zdrowiu. Patrycja Markowska chętnie zabiera głos w sprawie ojca i uspokaja fanów. W lutym tego roku w rozmowie z Pomponikiem artystka wyznała, że muzyk miał spadek sił witalnych. Przez to był zmuszony trochę zwolnić, jednak od czasu do czasu daje się namówić córce na wspólne występy na scenie. Widać, że ich relacja wciąż jest bardzo silna. Markowska pochwaliła się zdjęciem z ojcem przy okazji Wielkanocy. "My już po rezurekcji przy rodzinnym stole. Uwielbiam te święta. Odrodzenia dla was" - napisała pod postem.

 

Obserwatorzy zachwyceni nowym zdjęciem córki z ojcem

Na zdjęciu artystka ubrana jest w zieloną koronkową bluzkę i ma białą marynarkę. Muzyk wybrał białą koszulę, założył wiele naszyjników i bransoletek oraz stylowe okulary. Obserwatorzy Markowskiej i znani przyjaciele nie szczędzili komplementów pod adresem tej dwójki. "Kochana, dla was także. Uściskaj od nas rodziców" - napisała Karolina Malinowska. "Wesołych dla całej rodziny. Przesłodkie zdjęcie", "Jaka urocza fotka. Pięknego rodzinnego czasu", "Patrycja, zapytaj tatę, jak to jest być żywą legendą" - to tylko nieliczne komentarze pod postem. Widać, że ludzie naprawdę uwielbiają ten duet. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.