Telekamery 2020. Grzegorz Markowski zaliczył na scenie wpadkę. Ale nie tylko on spowodował niemałe zamieszanie

Grzegorz Markowski zapomniał się, wręczając Telekamerę w kategorii "Juror". Jednak nie tylko on zaliczył wpadkę tego wieczoru.

Grzegorz Markowski był jedną z gwiazd, które zaśpiewały na scenie podczas tegoroczego rozdania Telekamer. Lider zespołu Perfect był także jedną z osób, które ogłaszały wyniki głosowania czytelników "Tele Tygodnia". Niestety, artysta zaliczył wpadkę.

Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

Zobacz wideo

Telekamery 2020: Grzegorz Markowski zaliczył wpadkę 

Lider Perfectu nie tylko zaśpiewał na Telekamerach. Ogłosił również, kto zdobył statuetkę w kategorii "Juror". Zdobywcami nagrody zostali w tym roku Tomson i Baron, a pełną listę laureatów znajdziesz TUTAJ.

Standardowo podczas ogłaszania wyniku najpierw wyświetlano, kto w ogóle został nominowany. Następnie na scenę wchodziła osoba, która ujawniała werdykt. Rozpoczynano od kilku słów wprowadzenia, potem odczytywano kolejno, kto zajął trzecie, drugie i na końcu pierwsze miejsce. Przy okazji podawano też dokładne procentowe wyniki głosowania. Grzegorz Markowski stwierdził, że pominie ten etap i od razu przeskoczył do zwycięzców.

Markowski po wejściu na scenę "nie owijał w bawełnę" i od razu przeszedł do ogłoszenia, kto został laureatem. Pominął tym samym zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. I choć to i tak jurorzy z programu "The Voice Kids" otrzymali jedną statuetkę, nie dowiedzieliśmy się, kto zdobył pozostałe miejsca na podium, ani ile zdobyli procent głosów.

Ale nie była to jedyna wpadka tego wieczoru. Kiedy Tomson i Baron przyszli po swoje statuetki, okazało się, że przeznaczono dla nich tylko... jedną. Panowie z uśmiechem się podzielili. Mieli też sporo szczęścia, ponieważ nieco później, na sam koniec gali, brakująca nagroda odnalazła się.

 

Katarzyna Pakosińska naprawiła wcześniejszy błąd i dostarczyła członkom zespołu Afromental drugą figurkę. Ogłosiła ze sceny, że za kulisami znalazła się jeszcze jedna Telekamera, dla drugiego z chłopaków, co bardzo rozbawiło publiczność w Teatrze Polskim w Warszawie.

Zauważyliście te pomyłki podczas Telekamer?

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.