Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski razem. Ogłosili wspólne przedsięwzięcie

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski nie ukrywają, że od wielu lat się przyjaźnią. Przed parą aktorów kolejne wyzwanie. Serialowy Marek Mostowiak poprowadzi u boku przyjaciółki ważną galę - Telekamery 2023.

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski to jedna z niewielu trwałych przyjaźni, która zrodziła się w kuluarach polskiego show biznesu. Aktorzy współpracowali razem na deskach teatrów i na planach filmowych. Występowali także w tej samej, trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami" zrealizowanej dla stacji TVN. Ich relacja dojrzewała przez lata, teraz śmiało określają siebie przyjaciółmi. Okazuje się, przed parą aktorów maluje się kolejne zawodowe wyzwanie.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski poprowadzą Telekamery! To nie pierwszy raz, kiedy zobaczymy ich w tej roli

Tajemnicę zdradziła Katarzyna Zielińska na swoim instagramowym koncie. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych okładkę magazynu "Tele Tydzień". Z opisu dowiadujemy się, że Kuszewski i Zielińska wkrótce poprowadzą galę rozdania Telekamer! Co więcej, nie będzie to ich debiut w roli prowadzących tego wydarzenia. Medialna para przyjaciół ma już za sobą dwa tego typu występy i najwyraźniej dotąd doskonale się sprawdzili, stąd decyzja organizatorów o ponownym ich zatrudnieniu.

 
Do zobaczenia na Telekamerach. Będę miała przyjemność poprowadzić tę uroczystość razem z moim przyjacielem Kacprem Kuszewskim - czytamy we wpisie opublikowanym na Instagramie.

Borysz Szyc, Grażyna Szapołowska Szapołowska sprzedawała kosmetyki. Kamińska zamknęła salon fryzjerski

Słynne przyjaźnie polskich gwiazd. Rusin i Smoktunowicz poróżniły się przez faceta

Dodajmy, że przyjaźnie w polskim show-biznesie nie zawsze są trwałe. Warto przypomnieć tutaj losy Kingi Rusin i Hanny Smoktunowicz. Relacja dziennikarek rozpadła się przez głośny romans Smoktunowicz z mężem przyjaciółki, Tomaszem Lisem. Z podobnych pobudek odzywać do siebie przestały się Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein-Kraśko. Wszyscy pamiętamy również ikoniczne zdjęcia Sary Boruc i Mariny Łuczenko ze stadionów. Panie uwielbiały przebywać w swoim towarzystwie i chętnie opowiadały o swojej zażyłej relacji. Wszystko rozpadło się w 2018 roku, kiedy żona Boruca wydała swój debiutancki krążek. W kuluarach mówiono, że Marina pozazdrościła przyjaciółce sukcesu i ciepłego przyjęcia albumu przez internautów. Od tamtej pory WAGs nie mają ze sobą kontaktu.

Więcej o: