Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc jest polską stylistką, blogerką i prezenterką telewizyjną. Kilka lat temu Boruc wystąpiła w programie „Idol”, jednak nie podbiła serc widzów i nie dostała się do najlepszej dziesiątki wokalistów. Stała się popularna za sprawą związku z Arturem Borucem, bramkarzem reprezentacji Polski.

Imię i nazwisko: Sara Boruc
Data urodzenia: 18 września 1985
Miejsce urodzenia: Poznań
Zawód: blogerka, stylistka, prezenterka telewizyjna
Rodzina: mąż Artur Boruc, córki Amelia i Oliwia
Facebook: facebook.com/StronaSaraBoruc/
Instagram: @saraborucmannei_real

Związek Sary z Arturem Borucem

Sara Boruc jest związana z polskim piłkarzem Arturem Borucem od 2008 roku. Dla Sary sławny piłkarz rozwiódł się ze swoją poprzednią żoną, Katarzyną Modrzewską, z którą był w związku małżeńskim od 2001 roku. Z Katarzyną Boruc ma syna Aleksandra. 3 sierpnia 2010 roku Sara Boruc urodziła córeczkę – Amelię. Ślub celebrytki z Arturem Borucem odbył się w lipcu 2014 roku. Para zdecydowała się na ceremonię w Grecji, na jednej z pięknych malowniczych wysp, na której para od kilku lat spędza wakacje. Na uroczystość została zaproszona jedynie bliska rodzina i przyjaciele.

Występ Sary Boruc w „Idolu”

Sara Boruc została zauważona wśród szerszej publiczności, dzięki swojemu sławnemu mężowi. Kobieta jest utalentowaną stylistką. Sara Boruc, jeszcze pod swoim panieńskim nazwiskiem - Mannei, wystąpiła kiedyś w muzycznym programie rozrywkowym „Idol”. Sara dotarła w programie do etapów klubowych, czyli do momentu, kiedy uczestnicy walczyli o awans do najlepszej dziesiątki. Sara Boruc wykonała na tym etapie utwór „Killing Me Softly”, jednak nie uzyskała wystarczającej liczby głosów widzów ani pochlebnego komentarza jury i odpadła z programu.
Wraz ze swoimi dwiema siostrami Sara Boruc prowadzi bloga poświęconego tematyce modowej. Poza tym występowała w roli gpspodyni programu „Shopping Queen”, który jest emitowany na antenie telewizji Polsat Cafe.

sara boruc

Więcej o:

sara boruc

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.