Półnaga Sara Boruc pręży się przed lustrem w odważnym komplecie. Ale wycięcie!

Sara Boruc zaprezentowała na Instagramie ubrania sygnowane logiem własnej marki odzieżowej. Przy okazji pochwaliła się umięśnionym brzuchem.

Dwa lata temu Sara Boruc stworzyła własną markę odzieżową. Ubrania jej projektu coraz częściej zakładają zagraniczne gwiazdy uznawane za ikony mody, np. Kendall Jenner czy Hailey Bieber. Celebrytka nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze wszystkich modeli i sama często chętnie się w nich pokazuje.

Zobacz wideo Modelka Victoria's Secret pozuje w kożuchu projektu Sary Boruc

Sara Boruc pręży się przed lustrem w odważnym komplecie 

Tym razem założycielka marki The Mannei zaprezentowała się w jasnym komplecie, składającym się ze stanika oraz bardzo krótkiej, wykonanej ze skóry i jedwabiu spódnicy. Zarówno góra, jak i dół stylizacji ozdobione zostały cekinami. 

Na prezentacji produktu jednak się nie skończyło. Korzystając z okazji, Sara Boruc pochwaliła się również nienaganną sylwetką. W komentarzach posypały się komplementy. Fani byli zachwyceni nie tylko ubraniami, ale również figurą celebrytki. 

Bardzo ciekawa koncepcja na stylizacje, taka letnia, a zarazem imprezowa i nowoczesna. Interesujące i zaskakujące połączenie. Modowo.
Ale figura! Pozazdrościć wytrwałości.
Boska figura - czytamy na Instagramie.
 

Sara Boruc przyznała niedawno, że sama rozkręciła biznes i nie prosiła męża o wsparcie finansowe. 

Artur ma swoją pracę, nie ma czasu zajmować się moją marką. To był mój pomysł, moja pasja. To nie były ogromne pieniądze. To nie jest tak, że musiałam pójść i powiedzieć: "Artur, słuchaj, ja teraz otwieram markę i musimy na początek zainwestować parę milionów, ale to się zwróci, kochanie". Absolutnie tak nie było - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Z kolei w innym wywiadzie zdradziła, skąd czerpie inspiracje do nowych projektów. Żona Artura Boruca powiedziała, że stara się śledzić inne marki, jednak tylko te światowe, które mają długą historię.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.