Zakochani Borucowie na imprezie DH Vitkac. Sara nie mogła oderwać wzroku od męża. A stylówka? Klasyczna, ale świetna

Sara i Artur Borucowie nie pokazują się często razem. Tym razem zrobili wyjątek i to w wielkim stylu. Marynarka piłkarza robi wrażenie, ale to uśmiech Sary zwraca szczególną uwagę.

Więcej stylizacji z imprezy w Vitkacu zobaczysz na Gazeta.pl

W czwartek wieczorem miała miejsce impreza z okazji dziesięciolecia DH Vitkac. Na wydarzeniu pojawiły się największe gwiazdy, w tym te, które z reguły unikają wystąpień publicznych. Nie zabrakło Sary i Artura Boruców. Postawili na klasyczne stylizacje. 

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Artur Boruc w zaskakującej stylizacji na imprezie w Vitkacu

Sara i Artur Boruc z reguły nie pokazują się wspólnie na imprezach. Tym razem postanowili wspólnie zapozować na tle ścianki w Vitkacu. Piłkarz wybrał asymetryczną marynarkę, którą zestawił z czarnymi spodniami. Do tego klasyczna biała, rozpięta koszula, która dodaje nieco niedbałego looku. Całość dopełnił masywnymi butami.

Sara Boruc patrzy z wielką miłością na małżonka

Obok Artura Boruca pojawiła się uśmiechnięta małżonka. Na zdjęciach możemy zauważyć z jak wielką miłością patrzy na ukochanego. Sara Boruc wybrała czarny top, do której dopasowała szerokie spodnie w kant, ze skórzanym paskiem w tym samym kolorze. Właścicielka marki odzieżowej stylizację dopełniła oversizową marynarką i białymi butami na platformie. 

Wiemy, jak poznali się Sara i Artur Borucowie

Sara i Artur Boruc w tym roku obchodzili siódmą rocznicę ślubu. Kiedy się poznali właścicielka marki odzieżowej była krótko po rozstaniu. Piłkarz wpadł na nią i mocno szturchnął. Kobieta zwróciła mu uwagę i zaczęli swobodną rozmowę. Od tamtej pory są nierozłączni i jak możemy zauważyć na najnowszych zdjęciach szczęśliwi. 

Plejadę gwiazd z okazji dziesięciolecia Vitkaca zobaczysz tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.